1 günde yüzde 187 artış gösteren Metal coin (MTL) nedir, geleceği nedir? Nasıl ve nereden alınır?

Bir günde gösterdiği büyük yükseliş trendi ile kripto para yatırımcılarının dikkatlerini çeken Metal coin (MTL) internette sıkça araştırılıyor. Metal coine yatırım yapmak isteyenler bu altcoin hakkında merak ettiklerini ise internet üzerinde araştırıyor. Metal Coin (MTL) nedir, nasıl ve nereden alınır? MTL coin geleceği nedir, hedef ne kadar? MTL coin yükselmeye devam edecek mi, düşer mi?

Metal, sadece nakit harcamak veya fiat’ı kripto para birimine dönüştürmek için sizi ücretsiz MTL jetonlarıyla ödüllendirmek istiyor. Metal Pay uygulamasında para harcadığınızda, gönderdiğinizde veya aldığınızda, MTL jetonlarında% 5’e kadar geri kazanabilirsiniz. Örneğin, Metal Pay uygulamasıyla 100 $ harcadığınızda, hem siz hem de alıcı MTL’de 5 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz. Bu tokenları likit Metal olarak da düşünebilirsiniz çünkü bunlar borsalarda diğer kripto para birimleri ile kolayca takas edilebilir veya uygulama içinde nakite dönüştürülebilir. Ancak, sadece Metalinizi tutmak istiyorsanız, bunun için de ödüller var. Metal, kripto para dünyasına kolay erişim sağlarken ödeme süreçlerini basitleştiriyor.

Metal Kasa

Metal, Bitcoin, Ethereum ve ERC20 tokenleri için bir web cüzdanı olan Metal’in ilk uygulaması olan Metal Vault ile başlayalım. Gelecekte Litecoin ve Monero gibi daha fazla coin ekleme planları var. Bu cüzdanda depolanan madeni paraların çeşitliliğinin yanı sıra, Metal Vault’a FDIC sigortalı banka hesapları ekleme planları da var. Bir banka hesabıyla, Metal Kasası içinde Metal satın alabilir ve bu süreçte daha fazla Metal kazanabilirsiniz.

Metal Pay

Metal Pay, iOS için 2018’in 1. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan bir ödeme işleme uygulamasıdır. Uygulama, arkadaşlarınıza ve tüccarlara nakit veya MTL göndermenize olanak tanır. Uygulamanın kurulumu yalnızca birkaç dakika sürecektir.

Metal Pay’i rakiplerinden ayıran birkaç temel özellik vardır. İlk olarak, arkadaşlarınıza nakit göndererek veya hatta onları uygulamaya davet ederek MTL jetonları kazanırsınız. İkincisi, uygulama nakit yerine MTL göndermenize izin verir. Üçüncüsü, kazandığınız MTL, Metal Pay uygulaması içinde kolayca nakde dönüştürülebilir. Sadece arkadaşlara nakit göndermek için herhangi bir ücret yok, aynı zamanda bu süreçte ikiniz de aslında MTL kazanırsınız. MTL’nizi hemen nakde çevirmek veya bir takasla takas etmek cazip gelse de, uygulamada belirli miktarlarda Metal tutmanın faydaları olacaktır, ancak bu özellikler şu anda belirtilmemiştir.

İnsanlar arkadaşlarına para göndermek için zaten ödeme uygulamalarını kullanıyor, ancak bu süreçte neden ücretsiz kripto para kazanmıyorlar? Ev sahibinizi kirayı Metal Pay aracılığıyla göndermenize izin vermeye ikna ettiğinizi hayal edin. Her ay 1000 $ gönderirseniz, bu süreçte ikiniz de 50 $ MTL kazanırsınız. Metal Pay, insanları ekosistemlerine getirdiği için projenin geleceğinin gerçekten de can alıcı noktasıdır. Kripto para birimine tamamen aşina olmayan kişiler bile uygulamaya katılabilir ve uygulamanın keyfini çıkarabilir.

Önemli Not: Haberimiz, kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.