1 Mart reyting sonuçları, Uyanış Büyük Selçuklu, Maraşlı, Çukur

0
178
1 mart reyting sonuçları

1 Mart 2021 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı mı? izlenme oranlarına göre dünkü dizi reytinglerinde Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur, Maraşlı, Sefirin Kızı, Yasak Elma, Survivor hangisi zirvenin sahibi oldu?

Televizyon ekranlarında yine en güzel yapımlar izleyicilerle buluştu. Diziler, filmler yarışma programları, ana haber bültenleri izleyicilerin karşısındaki yerini aldı. Reyting yarışında ise yine bambaşka bir mücadele vardı. Yayınlanan yapımlar arasından en çok hangisinin izlendiği, izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başladı.

1 Mart 2021 Pazartesi günü haftanın en çok takip edilen dizileri, izleyicilerin evine konuk oldu. ATV ekranlarında Maraşlı yeni bölümüyle yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi, TRT izleyicilerine yine nefes kesen anlar yaşattı. Show TV ekranlarında Çukur, FOX TV ekranlarında Yasak Elma ve Tv8 ekranlarında da Survivor vardı. Reyting sonuçlarında kan kaybeden Star TV’nin dizisi Sefirin Kızı da yine yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Peki, bu yapımlardan hangisi zirvenin sahibi oldu?

1 Mart reyting sonuçları

Geçtiğimiz günün reyting sonuçlarından önce, geçen hafta sonuçların nasıl şekillendiğine bir göz atalım. 22 Mart Pazartesi günü Total izleyici grubunda birinciliği Uyanış Büyük Selçuklu, ikinciliği Çukur, üçüncülüğü Yasak Elma aldı. AB Grubunda ise birinci sırada Uyanış Büyük Selçuklu, ikinci sırada Yasak Elma, üçüncü sırada Çukur yer aldı. 1 Mart reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandığında sayfamız güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here