10 Aralık reyting sonuçları, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Masterchef

10 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? İzlenme oranlarına göre Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova, MasterChef Türkiye, İyi Aile Babası, Kalk Gidelim, Alev Alev yapımlarından hangisi zirvenin sahibi oldu? İşte merak edilenler…

Her gün televizyon ekranlarında yüzlerce yapım izleyicilerin karşısına çıkıyor. Televizyon kanallarının en çok izlendiği zaman dilimi ise şüphesiz prime time denilen akşam saatleri. Bu saatlerde, birçok kanalda ana haber bültenlerinden sonra farklı yapımlar yayınlanıyor. Film, dizi, yarışma programı, tartışma programı gibi birbirinden farklı yapımlar ekranlarında başında olan izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her akşam yayınlanan yapımlar da izlenme oranlarına göre bir listeye giriyor. Bu listenin adı ise reyting. Reyting sonuçları, hem izleyiciler hem de yayıncılar tarafından her gün merakla aranıyor.

10 Aralık reyting sonuçları da bu anlamda merak edilenler arasındaki yerini aldı. 10 Aralık Perşembe akşamı yine birbirinden güzel ve iddialı yapımlar izleyicilerin karşısına çıktı. TRT 1 ekranlarında Kalk Gidelim, Kanal D ekranlarında İyi Aile Babası, Star Tv ekranlarında Sol Yanım, ATV ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova, FOX TV ekranlarında Mucize Doktor, Show TV ekranlarında Alev Alev, TV8 ekranlarında da MasterChef Türkiye izleyicilerin karşısına çıktı.

Yayınlanan bu yapımlardan hangisinin daha çok izlendiği, reyting sonuçlarında hangi yapımın zirvenin sahibi olduğu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Reyting sonuçları açıklandı mı? 10 Aralık Perşembe reyting sonuçlarında hangi yapım zirvenin sahibi oldu?

10 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.