12 Nisan evde bakım parası (maaşı) yatan iller listesi! Hangi şehirlerde yattı?

Devlet tarafından evde hastasına bakan vatandaşlara ödenen evde bakım maaşları, her gün farklı illerde banka hesaplarına yatırılıyor. Peki, 12 Nisan 2021 Pazartesi günü evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Bursa, Adana evde bakım maaşları yattı mı? Evde hasta bakım parası yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı sorgulama! İşte detaylar…

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, evinde hastası olan ve hastasına bakmak zorunda olan vatandaşlara destek olmak amacıyla, maddi yardımda bulunuyor. Her gün farklı şehirlerde yaşayan ve hastasına bakan vatandaşların hesaplarına maaşları yatıyor. Farklı tarihlerde farklı illere yatan destek paraları insanların da bu durumu internet üzerinde soruşturmasına neden oluyor.

12 Nisan 2021 Pazartesi günü evde bakım maaşı yatan iller de internette araştırılmaya başladı. Bugün hangi illerin evde bakım maaşları yattı?

Evde bakım maaşı olan illerin listesini Nisan 2021’de bu ay haberlerde açıklayacağız. 2021 Nisan ayında evde bakım maaşı alınacak illerin listesi günlük ve gün içinde güncellenecek ve hastanede yatan mevcut illerin listesi okuyucularımıza duyurulacaktır. Bu ay, evde bakım maaşı alan okuyucular, evde bakım maaşımızla ilgili en son bilgileri web sitemizde almaya devam edecekler, çünkü her ay web sitemize dikkat ederek, hemşirelik maaşının sizin ilinizde mi yoksa ilimizde mi olduğunu öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz il haber listemizde yer almıyorsa ve bakım masraflarınız hesabınıza ödenmişse, bakım masraflarının ödendiğini belirterek şehrinizin / bölgenizin bakım masraflarını ödemesini beklediğinizi söyleyebilirsiniz.

12 Nisan Evde Bakım maaşı yatan iller

Evde bakım maaşı Nisan 2021’de hesaba yatırıldığında burada bulunan illerin listesi burada olacak. Web sitemizi ve haberlerimizi takip ederek bu ay hangi illerin evde bakım maaşı verdiğini ve ilin adını öğrenebilirsiniz.

Sevgili okuyucular, aşağıda Nisan 2021’de evde bakım emekli aylığı olan illerin bir listesini görebilirsiniz.

  • Amasya
  • Kırklareli
  • Edirne
  • Bolu
  • Samsun
  • Aksaray
  • Ordu
  • Hatay
  • Sakarya

2021 zamlı evde bakım maaşı ne kadar?

Artan 2021 nafaka maaşı Nisan ayında ödenecek. 2021 yılının ilk altı aylık evde bakım maaşı 1.57,86 TL.

1 Nisan 2021-30 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında evde bakım emekliliği 1.57,86 TL.

Nisan, Nisan, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında bakım ücreti 1637,86 TL olarak hesabınıza yatırılacaktır.

1 Nisan 2021-31 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında geçerli olan evde bakım emekliliği aylık gelir limiti 1705,06 Türk Lirası’dır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.