13 Aralık reyting sonuçları, Gülbin Tosun, Kefaret, Arıza

13 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? İzlenme oranlarına göre belirlenen reyting sonuçlarında hangi yapım zirvenin sahibi oldu? 13 Aralık 2020 Pazar reyting sonuçları belli oldu mu?

13 Aralık reyting sonuçlarının açıklanması merakla beklenirken, dizi severler, yapımcılar ve yayıncılar heyecanla kendi yapımlarının sıralamasını araştırmaya başladı. Her gün televizyon ekranlarında birbirinden farklı ve iddialı yapımlar izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan bu yapımlar, günü sonunda bir de reyting sonuçlarına göre bir listede yer alıyor. Reyting sonuçları her gün bu konuyu takip edenler açısından merak konusu olmaya da devam ediyor. 13 Aralık 2020 Pazar reyting sonuçları da en çok merak edilenler arasında yer aldı.

13 Aralık Pazar akşamı FOX TV ekranlarında Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu ve Kefaret, Show Tv ekranlarında Arıza, ATV ekranlarında Maria ile Mustafa, Star TV ekranlarında Menajerimi Ara, TV 8 ekranlarında MasterChef Türkiye, Show Ana haber gibi reyting adayı yapımlar izleyicilerin karşısına çıktı. Peki, bu yapımlar hangi sırada yer aldı? 13 Aralık 2020 Pazar reyting sonuçları belli oldu mu?

REYTİNG NEDİR?

İzlenme payına göre değerlendirilen ve AGB tarafından 1988 yılından beri gerçekleştirilen ölçme olayıdır. Yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve bizler tarafından bilinmeyen reyting ölçme cihazları o gece ya da o gün en fazla izlenen programları liste halinde ortaya koyuyor bu işlemi az önce belirttiğim gibi AGB gerçekleştiriyor. Adaleti konusunda bir belirleyicilik yok ancak daha fazlasını gerçekleştirmekte şu an için mümkün değil.

13 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.