13 Haziran reyting sonuçları 2023! Yalı Çapkını, Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam

Reyting sonuçları dizi severlerin araştırma konularından biri olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün ekranlara gelen dizi, film ve programlar arasından en çok hangisinin izlendiği de araştırılmaya başladı. 13 Haziran 2023 Salı reyting sonuçları açıklandı mı? Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, Maviye Sürgün, Yalı Çapkını, Yürek Çıkmazı hangi en çok izlenen oldu?

Her akşam ekranlara farklı yapımlar geliyor ve bu yapımlar izleyicileri de ekranlarının başına kilitliyor. Star TV, ATV, Kanal D, TRT 1, Show Tv, TV8 gibi kanallarda yayınlanan yapımlar, reytingin zirvesinde yer almak için de birbirileri ile kıyasıya mücadele içerisinde yer alıyor.

Kendi izledikleri dizinin üst sıralarda yer alması ve yayın hayatına devam etmesini isteyen dizi severler de ekranlarının başından bir an olsun ayrılmıyor. Bu durumda da reyting sonuçları önem arz ediyor. Günün en çok araştırılan konularından da biri olan reyting sonuçlarına dizi severler internet ortamında erişmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz gün yine iddialı yapımlar ekranlarda yer aldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı adlı dizi final bölümüyle ekranlara veda etti. Star TV’de Yalı Çapkını, Kanal D’de Üç Kız Kardeş, ATV ekranlarında da Ben Bu Cihana Sığmazam dizi severlerle buluştu. Show TV’de ise Maviye Sürgün keyifli bir akşam yaşattı. Peki bu yapımlardan en çok izlenen hangisi oldu?

13 HAZİRAN REYTİNG SONUÇLARI 2023

Geçtiğimiz gün ekranlara gelen yapımlardan en çok hangisinin izlendiği büyük bir merakla araştırılıyor. Ancak 13 Haziran reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandığında haberimiz güncellenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.