13 Nisan Salı Survivor 14. Hafta exxen.com SMS sıralaması halk oylaması listesi

Survivor yarışması Tv8 ekranlarında devam ederken bu hafta adaya veda edecek olan isim de merak konusu oldu. Survivor 2021 13 Nisan exxen.com sms sıralaması halk oylaması da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Survivor 14. Hafta kim elendi? 13 Nisan Salı Survivor SMS Sıralaması halk oylaması nasıl sonuçlandı?

Survivor efsanesi Tv8 ekranlarında sürüyor. Ekranların fenomen yarışmasında, her hafta Salı günü bir kişi elenerek adaya veda ediyor. Halk oylaması ile belirlenen bir isim yarışmadan elenmenin hüznünü yaşıyor.

Bu hafta veda isim de yarışmanın izleyicileri tarafından merak edilerek araştırılıyor. 13 Nisan 2021 Salı günü 14. Haftada exxen.com’da yayınlanan SMS sıralaması halk oylamasında hangi isimler kaçıncı sırada yer aldı merakla araştırılıyor.

Bu haftaki “Survivor 2021” yarışması yine heyecan verici bir nakavt olacak. İki aşı oyununu kaybeden bir gönüllü, adaya ve hayatta kalanların hayatlarına veda edecek. Bu akşam cumartesi günü yapılacak SMS oylaması sonuçlarının ardından veda ismi en az oyla belirlenecek. Merakla beklenen exxen sms sıralama sonuçları ve detaylı bilgiler haberimizde.

Bu haftaki “Survivor 2021” yarışması yine heyecan verici bir nakavt olacak. İki aşı oyununu kaybeden bir gönüllü, adaya ve hayatta kalanların hayatlarına veda edecek. Bu akşam cumartesi günü yapılacak SMS oylaması sonuçlarının ardından veda ismi en az oyla belirlenecek. Merakla beklenen exxen sms sıralama sonuçları ve detaylı bilgiler haberimizde. Surivor 2021 yarışması yeni bir haftaya başlayarak yeni heyecanı ortadan kaldırıyor ve bu yarışma TV8 ekranında devam edecek. Bu hafta ünlüler ve gönüllülerden oluşan bir ekip iki aşılama yarışması düzenledi. Aşılama yarışması bittikten sonra adayların eleneceği ilan edilecek. Seyirci bu akşam adaylara veda edecek isimleri heyecanla bekliyor ve oylama sonuçları nedeniyle bir kişi en az oyla oyuna veda edecek.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.