15 Temmuz mesajlari ve resimleri

Anlamlı, duygusal, kısa ve uzun kahramanlık içeren 15 Temmuz mesajları bugün vatanseverlerin en çok aradığı konular arasında yer alıyor. FETÖ teröristlerinin silah ve bombalarla kalkıştığı hain darbe girişimine iman gücüyle karşı koyan 251 kişi hayatını kaybederken 2 bin 734 kişi de gazi olmuştu. İşte unutmamak ve unutturmamak için bir yıl dönümünde daha gönderilmek üzere 15 Temmuz mesajları ve resimleri…

15 TEMMUZ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Bu vatana ihanet edenler, kesinlikle bir gün şamarını yer.

Vatanımız için şehit olmuş 251 şehidimize ve gazilerimize minnet duyuyoruz. Şehitler ölmez vatan bölünmez.

Herkes gönlünü ferah tutsun, bir Kurtuluş Savaşı daha kazandı bu millet 15 Temmuz’da.

Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

251 Şehit daha 251 çift göz daha kapandı hayata. 251 ananın daha hıçkırıkları karıştı toprağa. 251 baba daha ağladı evladına.

Dünya genelinde eşi, benzeri görülmemiş bir direniş ile canını hiçe sayarak vatanı savunan tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nüz kutlu olsun.

Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez.

Tüm dünyaya ders verir nitelikte olan milletin zaferi 15 Temmuz’u unutmayacağız. Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin, gazilerimize acil şifalar nasip etsin.

15 Temmuz’daki o hain kalkışmayı UNUTMA, UNUTTURMA!

15 Temmuz’da tankların altına yatarak vatan için canını gözden çıkaran tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu milletimiz gerektiğinde canını vatan için feda edebileceğini 15 Temmuz’da bir kez daha gösterdi. Yüce milletimiz var olsun, demokrasi zaferimiz kutlu olsun.

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde tüm milletimizi demokrasiye sahip çıktığı için kutluyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Türk milletinin, milli iradenin duruşu bütün oyunları bozdu. Vatan bizim vatanımız hainlere karşı durmalıyız.

Bizler öyle yüce bir milletiz ki vatanı için canını seve seve feda eden ülkesine, bayrağına ve vatanına sahip çıkan asil kana sahibiz. Hepimizin Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.