16 Aralık günlük burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Astrolojide günlük burç yorumları hemen her gün konuyu takip edenler tarafından merak konusu oluyor. Günlük burç yorumlarında neler var? 16 Aralık 2020 Çarşamba günlük burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu insanlarını neler bekliyor? Günlük hayatımızda burçların etkisi yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Kendi burçları hakkında astroloji uzmanlarının neler söylediğini merak edenler de konuyu internette araştırmaya ve güvenilir burç yorumlarına erişmeye çalışıyor. Hangi burç 16 Aralık Çarşamba burç yorumlarına göre daha şanslı olacak? 16 Aralık günlük burç yorumlarında aşk, sağlık, para, şans gibi konularda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu insanlarından hangisi ön plana çıkıyor. Yıldızların ve ayın hareketlerine ve astroloji olaylarına göre yorumlanan günlük burç yorumlarında öne çıkan konuları sizler için derledik. İşte merakla araştırılan 16 Aralık 2020 Çarşamba günlük burç yorumları hakkında öne çıkan başlıklar…

16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Bu sıralar sevdiklerinize karşı ilgisizsiniz. Özellikle partneriniz bazı konularda sizden ilgi bekliyor. Ona karşı güvensiz hareket ediyorsunuz. İşinizle ilgili sizi tatmin etmeyen şeyler var ve bunun için yeni atışlımlar yapmak istiyorsunuz hatta ortamınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Maddiyata fazla önem vermiyorsunuz ancak para yaşamınızda önemli bir nokta olarak yer alıyor.

BOĞA BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Nihayet sevgilinizle beklediğiniz uyumu ve huzuru yakaladınız. Çevrenizdeki olumsuz düşünenlere sahip olanları boş verin. Çünkü onlar artık hayatınızdan çıkıyorlar. İşinizde ise işler pek de iyi gitmiyor, işiniz size eskisi kadar cazip gelmiyor. Tüm bunları düşünüce işinizden uzaklaşmak istiyorsunuz. Değişen hava şartları, en çok sindirim sisteminizi etkiliyor. Yediklerinize dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Aşk ve iş hayatınızda hareketlilikler var. Aşk hayatınızdaki hareketlilik sizi zaman zaman yoruyor ancak ortak bir yol bulmak için ilk adım sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızla farklı fikirleriniz var. Ama onları ikna etmenin yolunu siz biliyorsunuz. Zihinsel dağınıklığınız var. Herkese aynı anda söz vermeniz, sizin için iyi olmuyor. Bu aralar bir tatil iyi gelebilir.

YENGEÇ BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Son zamanlarda iş hayatınızdaki başarınız dikkat çekmeye başladı. Takdir topluyorsunuz. Başlattığınız konuları bir an önce tamamlamalısınız. Sonuca emin adımlarla yaklaşıyorsunuz. Duygusal yaşamınızla ilgili değişimler yapmalısınız. Yeni heyecanlar iyi gelecektir. Maddi konularda boyunuzu aşıyorsunuz bunun nedeni ise ailenize güveniyor olmanız ancak ailenizin de sizin dışında maddi yükümlülükleri olabilir bunu anlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

ASLAN BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

İş hayatınızda hayli yoğun güçler geçiriyorsunuz. Aksayan işler sizi sinirlendiriyor. Oysa gerginlik size yakışmıyor. İş arkadaşlarınız her konuda size destek veriyor ve sizi seviyorlar. Aşkın sizin için önemi vardı ancak son zamanlarda o önem yerini kaybediyor. Sevgiliniz ise her şeyin farkında olmasına rağmen umursamıyor. Dengeleriniz çok önemli. Yitirdiğiniz anda, çevrenizle iletişiminiz kopuyor. Ailenize zaman ayırmalı onları sevdiğinizi göstermelisiniz.

BAŞAK BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugünlerde birçok olumsuz düşünce zihninizi işgal ediyor. Bu olumsuz düşüncelerden hemen uzaklaşmalısınız. Aşk sizin için ne anlam ifade ediyor öncelikle bunu düşünün ve buna göre karar verin hayatınızda ne istediğinize. Son zamanlarda işle ilgili sıkıntılarınız olabilir ancak bunun üstesinden gelmek sizin elinizde sevdiğiniz işi yapmak için biraz daha çabalamalısınız. Son zamanlarda aklınıza takılan bazı konular var ancak bunları zamanla çözebilirsiniz. Öfkelerinizi yenmelisiniz.

TERAZİ BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

İşinizi başkalarına bırakmayın. İşlerinizi kendiniz takip ettiğiniz zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşk hayatınızda ise kendinizi ifade ederken yanlış kelimeler kullanmaktan sakınmalı ve sade konuşmalısınız. Partnerinizin sizinle ilgilenmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz sadece o konulara bira daha sakin yaklaşıyor ya da sizin gibi derinlemesine düşünmüyor. Son zamanlarda para sizin için hayli değerli hale geldi. Maddiyata önem vermelisiniz.

AKREP BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugün şans sizin için çalışıyor. Bugün duygularınızın sizi götürdüğü yere gitmelisiniz. Olumlu fırsatlarınız lehinize gelişiyor. İşinizde çok iyisiniz hatta işinizin ehli bile sayılabilirsiniz. Doğru zamanda doğru işlerin kişisi olduğunuzu herkes biliyor. Fakat küçük hatalar canınızı sıkıyor. Maddi konularda çevrenize kulak vermeli ve para biriktirmelisiniz bu size zor gelse de aileniz sizi düşünüyor.

YAY BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Bugün yine enerjiniz üst seviyelerde. Günlük olağan enerjiniz yine üst seviyelerde. Her konuda farklı çözümler üreterek, çevrenizi şaşırtmaya devam ediyorsunuz. Parasal konularda har vurup harman savurmayacağınız bir gün olacağı için bugün en şanslı günlerinizden birisini daha yaşamış olacaksınız. Sanatsal alanda eğiliminiz ve yetenekleriniz oldukça fazla

OĞLAK BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bir süredir iş hayatında yaşadığınız yükselen çizgi devam ediyor. Bu olumlu hava devam edecek ve bu durum maddi olarak size fayda sağlayacaktır. Parasal konularda yaptığınız harcamaların hiçbiri kendinize değil. Ailenizi bir tarafa bırakın artık biraz da olsun kendinizi düşünmeye bakın. Hayatınızda belki de bir daha hiç karşılaşmayacağınız o büyük aşkınızın peşinden gitmek yerine orada durarak zaman harcamayı bırakın.

KOVA BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sizin için her şey yolunda gidiyor. Şanslı gününüzdesiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları olumlu bir şekilde değerlendireceksiniz. Para konusunda tutarlı olmak için uğraşmanıza rağmen biraz daha gayret etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda kabuğunuza çekildiniz. Yaşadıklarınız yaptığınız bir hata yüzünden işler kötüye gitmeye başladı. Ama artık savaş vermekten bıktınız. Kendinizi yaşamak istiyorsunuz.

BALIK BURCU 16 Aralık 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz. Daha esnek olmalısınız. Zaten çekici ve sakin tavırlarınızla karşı cinsin ilgisi her zaman üzerinize bir anda üzerinize çekiyorsunuz. Parasal konulardan aşırıya kaçıyorsunuz, arkadaşlarınızla olan toplantılarınızda mutlaka en fazla ödemeyi siz yapıyorsunuz. Biraz dikkat etmeniz gerekecek. Para konusunda biraz tutarlı olmak işlerinizi yoluna sokacaktır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.