16 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj

0
157
16 mart reyting sonuçları

16 Mart 2021 Salı reyting sonuçları açıklandı mı? Masumlar Apartmanı, Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beşiktaş – Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final maçı hangisi zirvenin sahibi oldu?

Televizyon ekranlarında her gün birbirinden güzel ve iddialı yapımlar izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan yapımlar, farklı konu ve içerikleri ile izleyicileri de ekranlarının başına kilitliyor. Dizi, film, yarışma programı, haber bülteni, maç gibi birçok yapımın izlenme oranları da her gün merak ediliyor ve araştırılıyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan yapımlar arasından en çok hangisinin izlendiği de merak konusu oldu. 16 Mart Salı günü yine izleyici kitlesi yüksek olan diziler yeni bölümleriyle ekranlardaki yerini aldı. TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı, ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, FOX TV ekranlarında Baraj, Aspor ekranlarında Beşiktaş Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası maçı yayınlandı. Bu yapımlardan en çok hangisinin izlendiği de merak konusu oldu. Reyting sonuçlarını merak edenler, konuyu internette araştırmaya başladı.

16 Mart reyting sonuçları

Geçtiğimiz gün reyting sonuçlarının nasıl şekillendiği merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta, Total izleyici grubunda birinciliği Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ikinciliği Masumlar Apartmanı, üçüncülüğü Esra Erol’da aldı. AB Grubunda ise birinci sırada Masumlar Apartmanı, ikinci sırada Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı. Bu hafta reyting sonuçları ise henüz belli olmadı. Sonuçlar açıklandığında haberimiz güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here