16 Şubat reyting sonuçları 2021, Masumlar Apartmanı, EDHO, Survivor

0
182
28 Şubat reyting sonuçları

16 Şubat reyting sonuçları açıklandı mı? izlenme oranlarına göre belirlenen dizi reytinglerinde Survivor, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı hangisi zirvenin sahibi? Dünkü reyting sonuçları belli oldu mu?

16 Şubat Salı akşamı televizyon ekranlarında yine birbirinden güzel ve eğlenceli içerikler izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan yapımlar, dizi severleri ekranlarının başına kilitlemeyi yine başardı. Bu yapımlar arasından en çok hangisinin izlendiği ise merak konusu oluyor.

Televizyon kanallarında yayınlanan dizi, filmi, yarışma programı gibi içerikleri takip edenler kendi izledikleri yapımları zirvede görmek istiyor. Haliyle reyting sonuçları da günün en çok merak edilenler arasındaki yerini alıyor. 16 Şubat günü yayınlanan yapımlar arasından en çok hangisinin izlendiği ve reyting sonuçlarında zirvenin sahibi olduğu da büyük merak konusu oldu.

Geçtiğimiz gün Tv8 ekranlarında Survivor 2021, TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı, ATV ekranlarında EDHO ve daha birçok yapım dizi severlerle buluştu. Peki, en çok hangisi izlendi?

16 Şubat reyting sonuçları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here