18 Şubat reyting sonuçları, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor

0
172
6 mart tv yayın akışı

18 Şubat reyting sonuçları açıklandı mı? izlenme oranlarına göre belirlenen reyting sonuçlarında Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev, Survivor hangisi zirvede?

Televizyon ekranlarında yine birbirinden güzel ve eğlenceli içerikler dizi severlerin karşısına çıktı. Yayınlanan yapımlar birbirleri ile kıyasıya bir reyting mücadelesinin içerisinde yer aldı. Geçtiğimiz televizyon başında sevdikleri içerikleri izleyen dizi severler de kendi izledikleri yapımları merak ediyor.

Reyting sonuçları her gün merak edilerek araştırılan bir konu olarak göze çarpıyor. 18 Şubat 2021 Perşembe sonuçları da araştırılan konulardan biri oldu. Geçtiğimiz akşam televizyon kanallarında yine keyifli yapımlar yayınlandı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 bu yapımlardan biriydi. Öte yandan ATV ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova, FOX TV ekranlarında da Mucize Doktor dizi severlerle buluştu. Star TV’nin sevilen dizisi Akrep de yeni bölümü ile yayınlanan yapımlardan biriydi. Ayrıca, Show TV ekranlarında Alev Alev de yine yoğun izlenen dizilerden biri. Peki dünkü reyting sonuçlarının zirvesinde hangi yapım yer aldı? En çok hangi içerik izlendi?

18 Şubat reyting sonuçları

Dünkü reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığında sayfamız güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here