19 Haziran Facebook ve Whatsapp çöktü mü, girilmiyor? Facebook ve Whatsapp ne oldu?

Facebook ve Whatsapp’a giremeyenler, konuyu internette araştırmaya başladı. Facebook ve Whatsapp Çöktü mü? Facebook Whatsapp açılmıyor, neden ne oldu? Facebook Whatsapp ne zaman düzelir? 19 Haziran Facebook Whatsapp çöktü mü?

Sosyal medya platformlarından biri olan Facebook ve anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a erişim sağlayamayan kullanıcılar, sorunun ne olduğunu öğrenmek için konuyu internette araştırmaya başladı. Facebook ve Whatsapp’a girilmediği görenler, bu platformlarda mı sorun olduğunu yoksa kendilerinde mi sorun olduğunu merak ederek konuyu araştırmaya başladı.

Her iki platform da bilindiği üzere Mark Zuckerberg’in sahip olduğu Facebook şirketine sahip. Şirketin serverlarında bir problem olduğunda hem Facebook Hem Whatsapp hem de Instagram etkileniyor. Instagram’da şu ana kadar herhangi bir problem görünmüyor.

Ancak Facebook kullanıcılar ve Whatsapp kullanıcıları yaşadıkların sorunları ve erişim problemlerini hem sosyal medya platformu Twitter’da dile getiriyor hem de internet sitelerinde araştırıyor.

19 Haziran Cumartesi günü yaşanan Facebook ve Whatsapp probleminin ne zaman giderileceğine dair henüz açıklama gelmedi. Ancak sorunun en kısa zamanda çözülmesi bekleniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.