19 Mart 2021 Cuma gümüş fiyatları ne kadar, T grafiği nasıl?

Yatırımcıların son zamanlardaki trend yatırım araçlarından biri olan Gümüş, insanlar tarafından araştırılmaya başladı. 19 Mart 2021 Cuma gümüş fiyatları ne kadar kaç tl Gümüş t grafiği nasıl?

Gümüş, son yıllarda yatırımcıların aradığı güvenli limanlardan biri olup, yatırım ve endüstriyel üretim merkezleri için önemli bir üründür. Gümüş, yüksek elektriksel iletkenlik potansiyeli nedeniyle endüstriyel alanda aktif olarak kullanılmaktadır ve ayrıca takı olarak da kullanılabilir. Gümüş ons fiyatı ABD doları olarak ifade edildiğinde, ABD dolarındaki değişiklikler fiyatı doğrudan etkileyecektir.

Ağustos 2020’den itibaren gümüş fiyatı 1.41 Türk Lirası’dır. 18 Mart 2021’de gümüş alış fiyatı 6,11 TL idi. Küresel emtia piyasası aktif olmasına rağmen yatırımcılar gümüş fiyatı konusunda meraklı. Beyaz cevher, ons başına yıllık en düşük seviye olan 11.64 ABD dolarına ulaştıktan sonra, bir önceki yıla göre% 48 artışla ons başına 26.40 ABD doları fiyatla başarıyla kapandı. Gümüş bu yıl en değerli değerli metal olmasına rağmen, bir yıl geride kaldı ve yedi yıl sonra ons başına 29 dolardan fazla bir rekor kırdı. Volatilite açısından da gümüşü en öne çıkan değerli metal olarak kabul etmek doğrudur. Beyaz cevher, ons başına yıllık en düşük seviye olan 11.64 ABD dolarına ulaştıktan sonra, bir önceki yıla göre% 48 artışla ons başına 26.40 ABD doları fiyatla başarıyla kapandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.