2021 Bitcoin Yatırım Araştırma Raporu

0
187
2021 Bitcoin Yatırım Araştırma Raporu

Merkezi olmayan dijital para birimi Bitcoin, 3 Ocak 2009‘da orijinal kaynak kodunu bir araya getiren Satoshi Nakamoto tarafından kuruldu. Satoshi ilk Bitcoin bloğunu çıkardı ve iş için 50 BTC aldı. Bundan sonra, merkezi olmayan kripto para birimi ağı doğdu ve bir virüs gibi büyümeye ve dünyaya yayılmaya başlayacaktı.

Bitcoin’in fiyatı, bu 2009 başlangıcından bu yana bir endişe duvarını aştı. Değeri olduğunu düşünen birkaç kişiden, Bill Miller, Paul Tudor Jones, Stanley Druckenmiller ve Larry Fink gibi dünyanın en iyi yatırımcılarından bazıları da dahil olmak üzere, dünyanın her yerinden milyonlarca insana Bitcoin satın alıp biriktirdi. Bitcoin’in yükselişinin arkasındaki en etkileyici şeylerden biri de organik doğasıdır. Bitcoin’in CEO’su yok, merkezi bir organizasyonu ve pazarlama departmanı yok, ancak yine de multi-yüz milyar dolarlık bir varlık haline geldi. Mimesis Capital’in “2021 Bitcoin Yatırım Araştırma Raporu” nun amacı, bitcoin’in neden son on yılın en iyi performans gösteren varlığı olduğuna dalmak ve 2021 için bir görünüm sağlamaktır.

2021 için Mimesis Capital bitcoin yatırım araştırma raporunda, bitcoin’in tekrarlanan parabolik fiyat geçmişini, bitcoin’in neden değeri olduğunu, üç temel üstel ağ etkisini, stoktan akış kıtlığı fiyatlandırma modelini, potansiyel uzun vadeli fırsatını ve 2021, “kaçış hızı” fikri ve daha fazlası. Bitcoin’in kaçınılmaz olarak dünyanın en büyük para biçimi olarak benimsenmesini destekleyen benzersiz, veriye dayalı içgörüler sağlamak için tasarlanmış, bitcoin hakkında nihai modern rehber olmayı hedefliyor. Araştırmamız özellikle aile ofisleri, kurumsal yatırımcılar ve bitcoin’i hazine rezerv varlığı olarak benimsemek isteyen şirketler için yazılmıştır, ancak bu araştırmayı tüm bireyler için kamuya açık bir şekilde yayınlıyoruz.

Biz Kimiz?

Mimesis Capital, bitcoin, öz sermaye yatırımı ve yatırım düzeyinde sanat yoluyla servetin korunmasına odaklanan bir aile ofisidir.

Bir firma olarak, Bitcoin’in nesiller arası bir servet transferini ateşlediğine inanıyoruz. Bitcoin, para kazanılan enerjiyi seyreltmeden depolayabilen bir sistemdir. Merkezi olmayan bir şekilde hurda, dayanıklı, bölünebilir, işlenebilir, taşınabilir ve değiştirilebilir olma gibi benzersiz özelliklere sahip yeni bir dijital ürünün devrim niteliğinde bir keşfidir. Mimesis Capital’in dünya genelinden önce bitcoin keşfinin sonuçlarını anladığına inanıyoruz ve bu önemli geçişten yararlanıyoruz.

Araştırmamıza ve benzersiz bakış açımıza dayanarak, bitcoin’in bozulmamış birincil hazine rezerv varlığı olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, bitcoin’in yatırım kriterimiz ve hesap birimimiz olarak hizmet edebileceğini düşünüyoruz. Biz daha fazla bitcoin biriktirmeye çalışırken dünyanın geri kalanı daha fazla dolar biriktirmeye çalışıyor. Düşünce sürecimizi anlamak için halka açık “2021 Bitcoin Yatırım Araştırma Raporumuz” a dalın, bitcoin’in dünyanın en iyi parasal mal olduğu sonucuna nasıl vardığımızı ve analizimizi destekleyen veriye dayalı içgörülere nasıl eriştiğimizi inceleyin.

2021 Bitcoin Yatırım Araştırma Raporu için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here