2021 diziler ne zaman başlayacak, dizilerin yeni sezonu hangi ayda?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte televizyon kanallarında her hafta yeni bölümleriyle yayınlanan diziler sezon finaline girdi. Dizilerin ne zaman başlayacağı ise dizi severler tarafından merak konusu oldu ve araştırılıyor. Peki dizilerin yeni sezonunda yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? 2021-2022 diziler ne zaman başlıyor? İşte detaylar…

TRT 1, ATV, Star Tv, Show TV, Kanal D, Fox TV, Tv8 ve daha birçok televizyon kanalında haftanın her günü farklı yapımlar ekranlara geliyor. TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı, Uyanış Büyük Selçuklu, Teşkilat, Bir Zamanlar Kıbrıs ve daha birçok dizi yeni bölümleriyle ekranlara geldi ve sezon finalini yaptı.

ATV ekranlarında Kuruluş Osman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Maraşlı, Kardeşlerim, Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerin yanı sıra yeni diziler de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Yayınlanan yapımlardan birçoğu da sezon finaline giren diziler olarak dikkat çekiyor.

Tv8’de Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir; FOX TV’de Kefaret, Masumiyet, Yasak Elma, Kanal D’de; Arka Sokaklar, Camdaki Kız, Sadakatsiz; Star TV’de Kağıt Ev, Akrep ve daha birçok kanalda birçok dizi izleyicilerin karşısına çıktı ve 2021 yılında keyifli anlar yaşattı.

Dizi severler, yaz aylarının gelmesinden dolayı sezon finali yapan ya da final yaparak ekranlara veda eden dizileri daha şimdiden özlemeye başladı. Dizilerin ne zaman başlayacağı ise büyük bir merakla araştırılıyor.

Sezon finaline giden dizilerin Eylül ayının 2. Ya da 3. Haftasında yeni sezon ve yeni bölümleriyle yeniden ekranlara gelmesi bekleniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.