2021 en yüksek temettü veren hisseler (şirketler) hangileri?

Borsaya olan ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Yatırımcılar, hisse senedini aldıkları şirketleri de enine boyuna inceliyor ve araştırıyor. Araştırılan konulardan biri de temettü. Şirketlerin verdiği temettüyü merak edenler, 2021 yılında en yüksek temettü veren hisseleri de merak ediyor. 2021 en yüksek ve düzenli temettü dağıtan şirketler hangileri? Borsada en yüksek temettü dağıtan şirketler, 2021 listesi!

Türkiye’de borsaya olan ilgi, özellikle genç nüfus ile birlikte artmaya başladı. Bazı yatırımcılar kulak dolma bilgilerle yatırım yapsa da bazıları da akıllı yatırım yolunu araştırıyor. Bu konuda da yüksek temettü veren hisseler araştırma konularından oluyor. Yatırımcılar, borsada yüksek temettü veren şirketlerin hangileri olduğunu araştırmaya başladı.

2021 yılında birçok şirket, yatırımcılarına temettü dağıtmaya başladı. Bazı şirketler de dağıtım için verilen tarihleri bekliyor. Peki, en yüksek temettü veren şirketler hangileri? Borsada hangi şirket daha yüksek temettü veriyor? İşte cevabı…

2021 En yüksek temettü veren şirketler

düzenli temettü veren hisseler

NOT: İçeriklerimiz kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.