Ana SayfaSpor23 Mart Salı 2021 Adana Kocaeli altılı ganyan at yarışı sonuçları

23 Mart Salı 2021 Adana Kocaeli altılı ganyan at yarışı sonuçları

At yarışı meraklıları, bugün koşulacak olan Kocaeli ve Adana yarış sonuçlarını araştırmaya başladı. Türkiye Jokey Kulübü (TJK) 23 Mart 2021 Salı altılı ganyan at yarışı sonuçları açıklandı mı belli oldu mu? 23 Mart Salı Kocaeli Adana at yarışı koşu sonuçları!

Altılı ganyan oynayan at yarışı meraklıları, günün koşularını ve ganyan sonuçlarını merakla araştırıyor. Kocaeli ve Adana’da günün at yarışları gerçekleşiyor ve sonuçlar da bir hayli merak konusu oluyor.

Türk at yarışı kulüpleri at yarışlarına giderek daha fazla ilgi duyuyor. Oyun severler 23 Mart Salı günkü oyunu heyecanla bekliyor. At yarışı 23 Mart 2021 Salı günü Kocaeli ve Adana’da yapılacak. Binlerce insan yarışmaya katıldıklarında sonuçları sabırsızlıkla bekliyorlar.

23 Mart 2021 Salı günü yapılacak yarış sonuçları, 23 Mart Salı günü Adana Yeşiloba Hipodromu’nda yapılacak ve saat 15: 00’te başlayacak. Yarış, 23 Mart Salı günü Kocaeli Kartepe Hipodromu’nda yapılacak. Altılı takım Ganalı yarışının ikinci yarışı olacak.

Oyun 18: 30’da başlayacak. Yarışma sonrası sonuçları içeriğimizde bulabilirsiniz. 23 Mart (Salı) at yarışı sonuçlarını görüntülemek için tıklayın. Öte yandan, salgın nedeniyle yarışmaya seyirci katılmadı. Ancak maç TV’de Tay TV’de ve internette TJK TV’de canlı olarak yayınlandı.

23 Mart 2021 At Yarışı sonuçları için tıklayın

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.