26 Mart Cuma İzmir Kocaeli altılı ganyan at yarışı sonuçları!

0
202
26 mart cuma altılı sponuçları

Türkiye jokey Kulübü At yarışı oynayanlar günün kazanan atlarını merak ederek internette araştırmaya başladı. 26 Mart Cuma İzmir ve Kocaeli’de at yarışları vardı. Peki, hangi atlar kazandı? 26 Mart Kocaeli İzmir TJK Altılı ganyan at yarışı sonuçları belli oldu mu?

At yarışı meraklıları, 26 Mart Cuma günü Türkiye jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen İzmir ve Kocaeli at yarışı sonuçlarını merakla araştırıyor. Son zamanlarda at yarışlarına olan ilgi artsa da koronavirüs salgını nedeniyle yarışlar, hipodromdan takip ediliyor.

Bu durumda Türkiye Jokey Kulübü’nün organizasyonunda TJK TV’de günlük olarak yarışlar ekranlara geliyor. At yarışlarını oradan da takip edemeyen ve kuponlarının tutup tutmadığını merak edenler, sonuçları internet üzerinden araştırıyor. 26 Mart Cuma günü koşulan İzmir ve Kocaeli at yarışı sonuçları da merak konusu olmaya başladı.

Altılı Ganyan kuponu oynayanlar bugünkü at yarışı sonuçlarını araştırıyor. İşte merak edilen İzmir ve Kocaeli altılı ganyan at yarışları sonuçları hakkında detaylar! Bugünün sonuçları belli oldu mu, açıklandı mı?

26 Mart Altılı ganyan at yarışı sonuçları için tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here