Ana SayfaMedya6 Ocak Kuruluş Osman bu akşam var mı, yeni bölüm olacak mı?

6 Ocak Kuruluş Osman bu akşam var mı, yeni bölüm olacak mı?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, 6 Ocak 2021 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle yayınlanacak mı? Dizi severler, özellikle de Kuruluş Osman hayranları, diğer birçok dizinin  yeni bölümleri ile yayınlanmadığını görünce bu akşam Kuruluş Osman’ın olup olmadığını da internette araştırmaya başladı. Kuruluş Osman yeni bölüm bu akşam var mı? Kuruluş Osman 41. Bölüm olacak mı? ATV 6 ocak tv yayın akışı! Kuruluş Osman yeni bölüm bu akşam var mı? Bugün Kuruluş Osman 41. Yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamlarının şüphesiz ki en çok sevilen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, yeni sezonda yayınlanan yeni bölümleriyle de izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Kuruluş Osman dizisi, Çarşamba akşamlarının hem en çok izlenen hem de en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başarıyor. Yeni yıl haftasında birçok dizinin yeni bölümlerine ara vermesi, Kuruluş Osman hayranlarını arayışa sürükledi. Kuruluş Osman dizisinin bu akşam 41. Yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. ATV ekranlarında bu akşam 7 Ocak 2021 Çarşamba Kuruluş Osman yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak mı? İşte detaylar!

 BU AKŞAM KURULUŞ OSMAN 41. BÖLÜM VAR MI?

ATV’nin yayın akışının paylaşılmasından sonra bu akşam Kuruluş Osman’ın 41. Bölümle yayınlanıp yayınlanmayacağı da açıklığa kavuşmuş oldu. Kuruluş Osman 41. Bölümüyle bu akşam atv ekranlarındaki yerini alacak.

KURULUŞ OSMAN 41. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kayı beyi seçilmesinin ardından beylik emanetlerini teslim alan ve babası Ertuğrul Bey’in kılıcını kuşanan Osman Bey, Bamsı Bey’den emanetlerin yalnızca bunlarla sınırlı olmadığının bilgisini almıştı. Türk hükümdarlarından Kayı beylerine kalmış ulu emanetlerin saklandığı ve Bamsı Bey tarafından korunan Kozmik Oda’daki belgelerde hangi bilgilerin yer aldığı, ‘Kuruluş Osman’ izleyicileri tarafından sosyal medyada yoğun biçimde tartışılıyor.

Oğuz Kağan ve diğer Türk kağanlarından emanet, Büyük Türk hakanlığının yeniden doğması için kritik öneme sahip bu belgeler, 41’inci bölümde Bamsı Bey tarafından Osman Bey’e teslim edilecek.

Osman Bey, ‘Kozmik Oda’daki belgelerde hangi kritik bilgilere ulaşacak? Papa’nın ajanları belgelere ulaşmak için nasıl bir plan kuracak? Bamsı Bey, ‘Kozmik Oda’yı korumak için ne yapacak? Osman Bey, elde ettiği belgelerle uç bölgesinin kaderini nasıl değiştirecek?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında Çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.