7 Aralık reyting sonuçları, Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur, Yasak Elma

7 Aralık 2020 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı mı? 7 Aralık reyting sonuçlarında izlenme oranlarına göre Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur, Sefirin Kızı dizi reytinglerinde hangisi zirvenin sahibi oldu?

Her gün televizyon ekranlarında birbirinden farklı ve iddialı yapımlar izleyicilerin karşısına çıkıyor. Pazartesi akşamlarının en sevilen dizileri de geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitledi. Diziler, filmler, yarışma programları izlenme oranlarında en üst sıralarda yer almak için izleyicilerin dikkatlerini çekmek ve onları yayınladıkları kanallarda tutmak için kıyasıya bir mücadele gösteriyor. Reyting sonuçları da dizilerin, filmlerin ya da programların izlenme oranlarına göre sıralandığı bir liste olarak karşımıza çıkıyor. Kendi izledikleri yapımların reyting sonuçlarında kaçıncı sırada olduğunu merak eden izleyiciler de sonuçları internette araştırmaya başladı. 7 Aralık 2020 Pazartesi reyting sonuçları da bu anlamda merak edilenler arasındaki yerini aldı.

7 Aralık Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında Uyanış Büyük Selçuklu, Show TV ekranlarında Çukur, FOX TV ekranlarında Yasak Elma, Star TV ekranlarında Sefirin Kızı, TV8 ekranlarında da MasterChef Türkiye reytingin zirvesi için en büyük adaylar olarak göze çarpıyor. Peki, 7 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? 7 Aralık Pazartesi en çok hangi dizi izlendi? 7 Aralık dizi reytingleri belli oldu mu?

7 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.