7 Nisan reyting sonuçları, Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Masumiyet

0
174
7 nisan reyting sonuçları

7 Nisan 2021 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı mı? İzlenme oranlarına göre belirlenen dizi reytinglerinde Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Doğduğun Ev Kaderindir, Masumiyet hangisi zirvenin sahibi oldu?

Televizyon ekranlarında yayınlanan birçok yapım yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısında yer aldı. Ekranlarının başında sevdikleri diziyi, programı ya da filmi izleyen izleyiciler, reyting sonuçlarına da katkıda bulunuyor. Her gün televizyon kanallarında birbirinden güzel ve iddialı yapımlar seyircilerin evlerine konuk oluyor.

Yayınlanan yapımlar arasından en çok hangisinin izlendiği ise büyük bir merakla araştırılıyor. Reyting sonuçları hemen her gün araştırılan konulardan bir tanesi olarak karşımızı çıkıyor. Dünkü reyting sonuçları da merak edilen konulardan biri.

7 Nisan akşamı da yine iddialı yapımlar seyircilerle buluştu. ATV ekranlarında Kuruluş Osman, Kanal D ekranlarında Sadakatsiz, FOX TV ekranlarında Masumiyet ve Tv8 ekranlarında Doğduğun Ev Kaderindir gibi yapımlar yayınlandı. Peki bu yapımlardan hangisi zirvenin sahibi oldu?

7 Nisan reyting sonuçları

Geçen haftanın sonuçlarına baktığımızda, Total izleyici grubunda birinciliği Kuruluş Osman, Sadakatsiz, üçüncülüğü Esra Erol’da aldı. AB Grubunda ise birinci sırada Sadakatsiz, ikinci sırada Kuruluş Osman, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yer aldı. 7 Nisan reyting sonuçları açıklandığında haberimiz güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here