8 Nisan TJK Şanlıurfa altılı ganyan banko at yarışı tahminleri

Her gün Türkiye Jokey Kulübü (TJK) öncülüğünde farklı illerde at yarışları düzenleniyor. At yarışı severler ve kupon yaparak para kazanmak isteyenler ise altılı tahminlerini internet üzerinde araştırıyor. 8 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa altılı ganyan banko at yarışı tahminleri!

At yarışlarına olan ilgi son zamanlarda artış göstermeye başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle hipodromlardan at yarışlarını takip edemeyenler ise internet üzerinden ya da televizyonlarından at yarışlarının yayınlandığı TJK TV’den bu yarışları izliyorlar

Birçok yarış sever ise hem izliyor hem de günün yarışları ile ilgili kupon yapmaktan geri kalmıyor. Bazı yarış severler ise kupon yapmadan önce internet üzerinden altılı ganyan hakkında günün tahminlerini araştırıyor. 8 Nisan 2021 Perşembe günü Şanlıurfa’da koşulacak olan yarışların tahminleri de araştırılmaya başladı.

8 Nisan Şanlıurfa altılı tahminleri

8 Nisan (Perşembe) Şanlıurfa’da at yarışı için 9 koşul bulunuyor. TJK at yarışı programının 8 Nisan 2021 takvimine göre Şanlıurfa yarışı 16.55’te başlayacak ve son yarış 21.00’de yapılacak. Maçı canlı izlemek isterseniz Tayland TV kanalı TJK TV frekansında maçı izleyebilir ya da TJK YouTube kanalında maçı canlı olarak izleyebilirsiniz.

8 Nisan altılı tahminleri editörlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.