8 Ocak 2021 Cuma reyting sonuçları, Kırmızı Oda, Son Yaz, Akıncı

8 Ocak 2021 Cuma reyting sonuçları açıklandı mı? Kırmızı Oda, Son Yaz, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber hangisi zirvede? Dünkü dizi reytingleri belli oldu mu? Dünün reyting sonuçları açıklandı mı?

0
141

8 Ocak 2021 Cuma reyting sonuçları açıklandı mı? Kırmızı Oda, Son Yaz, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber hangisi zirvede? Dünkü dizi reytingleri belli oldu mu? Dünün reyting sonuçları açıklandı mı? İşte detaylar…

Her akşam televizyon ekranlarında birbirinden güzel ve iddialı yapımlar dizi severlerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan yapımların kıyasıya mücadele içerisinde yer aldığı reyting sonuçları da hem izleyiciler, hem yayıncılar hem de yapımcılar için büyük merak konusu oluyor. Özellikle Cuma akşamlarının en çok merak edilen konusu ise Kırmızı Oda dizisinin reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldığı oluyor. 8 Ocak 2021 Cuma FOX Tv ekranlarında Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ve Son Yaz, Tv8 ekranlarında Kırmızı Oda, ATV ekranlarında yeni dizi Akıncı ve daha birçok yapım izleyicilerin karşısına çıktı. Büyük merakla beklenen 8 Ocak 2021 Cuma reyting sonuçları da araştırılmaya başladı. 8 Ocak 2021 Cuma reyting sonuçları açıklandı mı?

8 OCAK REYTİNG SONUÇLARI

AB

TOTAL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here