Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı nafaka almayı bıraktı dedi

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra aldığı nafaka magazin dünyasında geniş yankı bulan Şeyma Subaşı’nın nafaka almayı bıraktığı öğrenildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı” dedi. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı nafaka almayı bıraktı dedi.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, gündemden düşmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Mısırlı eski sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile gündeme gelen Şubaşı, bu kez de Acun Ilıcalı’dan aldığı yüksek miktardaki nafakayı almayı bırakmasıyla adından söz ettirdi.

Geçtiğimiz yıllarda boşanan çift, nafaka konusu ile gündemde geniş yer bulmuştu. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’dan yüksek miktarda nafaka alıyordu. Konu sosyal medyada da geniş yankı uyandırmıştı. Hatta bir dönem Şeyma Subaşı’nın aldığı nafaka miktarı, arama motorlarında en çok sorgulanan konulardan da biri olmuştu.

Şeyma Subaşı’nın nafaka almayı bıraktığını açıklayan Acun Ilıcalı, “Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana şu an paraya ihtiyacım yok dedi.” ifadelerini kullandı. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı nafaka almayı bıraktı dedi.

“İHTİYACI OLDUĞU HER ZAMAN DESTEKLERİM”

Ilıcalı, tüm bu dedikoduları Hürriyet’ten Orkun Ün’e verdiği röportajda yanıtladı. Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’yla dedikleri şu şekilde: “Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda “Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı” diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim.

“İLİŞKİSİ BAŞLADI VE NAFAKA ALMAYI BIRAKTI”

Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana “Şu an paraya ihtiyacım yok” dedi. Zaten onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı hiç olmamıştır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.