Ada Masalı 5. Bölüm tek parça full izle!

Star TV ekranlarında yayınlanan yaz dizisi Ada Masalı, 13 Temmuz 2021 Salı akşamı 5. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Ada Masalı 5. Bölümü kaçıranlar izleme linki arıyor. Ada Masalı 5. Bölüm tek parça full izle.

Haftalık ve sezonluk dizilerin, sezon finaline girmesiyle birlikte televizyon kanallarında birbirinden güzel ve farklı yapımlar izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı. Bu dizilerden biri de Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisi oldu.

Her gün yeni bölümleriyle ekranlara gelen ve izleyicilere keyifli bir dizi akşamı yaşatan Ada Masalı dizisi, 13 Temmuz akşamı 5. Bölümüyle yayınlandı. Aşk ve keyif dolu bir hikayenin anlatıldığı Ada Masalı dizisinin yayınlanan son bölümünü kaçıran izleyiciler ise son bölüm izleme linkini araştırıyor. Dizi severler internet üzerinde Ada Masalı 5. Bölüm tek parça full izle araştırmasını yapmaya başladı.

Ada Masalı 5. Bölüm tek parça full izle!

Ada Masalı son bölüm özeti

Poyraz’ın iskeleye gelip ‘gitme!’ demesi Haziran’ı çok etkiler. Genç kadın bunun altındaki nedeni anlamaya çalışırken Poyraz da Haziran’ın neden hemen kalmaya ikna olduğunu sorgular.

İki inatçı keçi, aralarındaki büyülü çekimin itirafını karşısındakinden duymak için birbirlerinin üzerine giderler. Bütün Ada, Poyraz’ın iskelede Haziran’a gitme demesini konuşur.

Bu sırada Buray konseri biletleri hızla tükenir. Otel açılışı belli ki gayet sükseli olacaktır. Son bir pürüz kalmıştır; belediye denetimi… O otelin açılmasını en az Hakan kadar istemeyen İdil, devreye girer.

Ada Masalı izle

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.