Ada Masalı Biricik kimdir, gerçek adı nedir, sevgilisi kim? Ada Masalı Biricik nereli, kaç yaşında?

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Ada Masalı dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda Biricik karakterinin kim olduğu izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Ada Masalı Biricik karakteri kimdir, gerçek adı nedir? Ada Masalı Biricik’i canlandıran oyuncu Instagram hesabı nedir, sevgilisi kim, boyu kilosu kaçtır?

Ada Masalı dizisi 15 Haziran akşamı ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yaz dizisi olması sebebiyle de sıcak keyifli bir dizi keyfi vereceği dizi severler tarafından tahmin ediliyor. İzleyiciler, ilk tanıtım fragmanında dikkatleri üzerine çeken oyuncu merak ederek araştırıyor.

Ada Masalı dizisinde Biricik karakteri izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başladı. İşte merakla beklenen Ada Masalı’nın Biricik’i hakkında detaylar…

Ada Masalı Biricik kimdir?

Ada Masalı dizisinde Biricik karakterini canlandıran güzel oyuncu Özge Demirtel’dir.

Özge Demirtel kimdir?

Özge Demirtel Star TV ekranlarında yayına başlayacak olan yaz dizisi Ada Masalı’nda ilk oyunculuk deneyimi yaşayacaktır. Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Özge Demirtel ilk dizisi Ada Masalı’nda önemli bir karaktere hayat verecektir.

Yüzmeyi, dalmayı ve hayvanları çok seven Özge Demirtel seyahat etmeyi de çok sevmektedir. İlk olarak Gökhan Türkmen’in ‘Sır’ isimli klipinde oynayarak oyunculuğa ilk adımı atmış sonrasında oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Özge Demirtel Instagram için tıklayın

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.