Ada Masalı Haziran kimdir gerçek adı nedir? Ada Masalı Haziran karakteri Instagram ne?

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Ada Masalı dizisinde Haziran karakterini canlandıran güzel oyuncu merak konusu oldu. Ada Masalı Haziran kimdir, gerçek adı nedir? Ada Masalı Haziran kıyafetleri, Instagram hesabı nedir? Ada Masalı Haziran sevgilisi kim, boyu kilosu kaç?

Star TV ekranlarında yepyeni bir yaz dizisi dizi severlerin karşısına çıkmaya başladı. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte izleyicilere keyifli anlar yaşatan Ada Masalı’nda bazı oyuncular da merak konusu oldu. Bir yandan diziyi izleyen seyirciler, diğer yandan da merak ettikleri oyuncuları internette araştırmaya başladı. Bu oyunculardan biri de Ada Masalı’nda Haziran karakterini canlandıran güzel oyuncu oldu.

Ada Masalı Haziran kimdir?

Haziran, şehirli, başarılı iş insanıdır. Haziran, şehir hayatını seven ‘Şehirden başka bir yerde yaşayamam, kendimi kaybedecek kadar da âşık olamam’ diyenlerden. Ada Masalı dizisinde Haziran karakterini canlandıran oyuncu Ayça Ayşin Turan’dır.

Ayça Ayşin Turan kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop doğumlu, 28 yaşındadır. Türk dizi ve film oyuncusu olan Turan’ın annesi Sinoplu babası ise Kastamonuludur.

Ayça Ayşin Turan, küçüklüğünden beri oyunculuğa ilgi duymuştur. Oyunculuk kariyerine popüler Türk dizileri ile adım atan Turan, “Dinle Sevgili” adlı dizide Gülfem karakterine hayat vermiştir. 2014’te ise “Karagül” dizisinde “Ada” karakterini canlandırdı. Oyunculuk kariyeri boyunca film ve dizi oyunculuğunun yanında sunuculuk da yapan Turan eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde almıştır.

Şimdilerde ise Turan, Star ekranlarında yayınlanacak olan yaz dizisi Ada Masalı’nda, Alp Navruz ile başrolü paylaşacaktır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.