Ahlatcı Yatırım 12-16 Nisan model portföy, hisse senedi önerileri

Ahlatcı Yatırım, 12 – 16 Nisan 2021 tarihleri arasında model portföyünü güncelledi. Bu hafta Alarko Holding, Kerevitaş, Migros, Tat Gıda, Tekfen Holding hisselerinde neler bekleniyor? Haftalık hisse senedi analizi! 12 – 16 Nisan borsada hisse senedi önerileri…

Ahlatcı Yatırım tarafından yayınlanan 12-16 Nisan model portföyü ve hisse senedi analizleri şu şekilde yer aldı:

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden KERVT, KOZAA ve ODAS hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %7,98 yükseliş yaşayan ODAS ile %7,68 yükselen KERVT olmuştur. 02 Nisan – 09 Nisan kapanış fiyatlarına göre ise KERVT %3,58 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir. Geçen hafta XU100’de %2,58 azalış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise %0,11 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALCTL, KOZAA ve ODAS hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ALARK, MGROS ve TATGD portföyümüze ekliyoruz. KERVT ve TKFEN hisselerini Haftalık Model Portföyümüzde tutmaya devam ediyoruz.

YASAL UYARI:

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.