Ahlatçı Yatırım 24-28 Mayıs model portföyü haftalık hisse önerileri

Ahlatçı Yatırım, yatırımcıların merakla beklediği 24 Mayıs – 28 Mayıs haftalık model portföyünü açıkladı. Açıklanan model portföy ve Ahlatçı Yatırım haftalık hisse önerileri haberimizin detaylarında…

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALARK, DOHOL ve KARSN hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %23,98 yükseliş yaşayan KARSN ile yüzde 6,69 yükselen DOHOL olmuştur. 07 Mayıs – 21 Mayıs kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 23,47 ile KARSN olmuştur.

Geçen hafta XU100’de %0,73 artış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise %6,78 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALARK, DOHOL, HALKB, KARSN ve SAHOL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine AKBNK, EKGYO, OYAKC, TSKB VE VESTL hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.