Ana SayfaMagazinAkıncı dizisi Didem kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında nereli?

Akıncı dizisi Didem kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında nereli?

ATV ekranlarının yeni dizisi Akıncı, 1. Bölümüyle 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlandı. Farklı bir görünüm çizen Akıncı dizisinde, oyuncular da dikkat çekenler arasında yer alıyor. Dizi tekrar bölümü ile ATV ekranlarında bir kez daha yayınlanırken Akıncı dizisinde Didem karakterini canlandıran güzel oyuncu Deren Talu da izleyiciler tarafından merak edilen oyuncular arasında yer aldı.

Deren Talu’nun biyografisini ve filmografisini merak edenler konuyu internette araştırıyor. Akıncı Didem kimdir? Akıncı Didem gerçek adı ne? Akıncı Didem Instagram var mı? Akıncı Didem kaç yaşında, sevgilisi kim?

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, Kasım 1996 yılında Abd’de dünyaya geldi. Deren Talu, manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir. Lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.