Ana SayfaMedyaAkıncı dizisi Taner kimdir? Akıncı Taner gerçek adı ne, nereli, kaç yaşında?

Akıncı dizisi Taner kimdir? Akıncı Taner gerçek adı ne, nereli, kaç yaşında?

ATV ekranlarının yeni dizisi Akıncı ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Akıncı dizisinin yeni olması, dizi severleri de farklı konuları araştırmaya itti. Farklı bir senaryo ile izleyicilerin karşısına çıkan Akıncı dizisinde, Kameraman Taner dikkatleri üzerine çekti. Akıncı dizisinde Kameraman Taner’i canlandıran Savaş Alp Başar’ın kim olduğu merak konusu oldu. Akıncı Taner kimdir? Akıncı Taner nereli? Akıncı Taner kaç yaşında, hangi dizi ve filmlerde rol aldı? İşte detaylar…

ATV ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanan Akıncı dizisinde Kameraman Taner olarak oyuncu kadrosunda yer alan Savaş Alp Başarır izleyiciler tarafından merak ediliyor.

SAVAŞ ALP BAŞAR’IN YAŞAMI

Oyuncu olan çift Lale Başar ve Kemal Başar’ın çocuğu olan Savaş Alp Başar Ankara’da 1996 senesinde doğmuştur. Aktif oyunculuğa 2011 yılında başlayan Savaş Alp Başar bunun yanında modellikle de uğraşmaktadır. Savaş Alp Başar’ı tanıdığımız dizi ‘Benim Hala Umudum Var’ idi. 2013 senesinde ‘Köksüz’ adlı sinemada başarılı bir oyunculuk sergilediği için 20. Adana Koza Film Şenliği’nde Umut Veren Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Beykent Üniversitesi’nde Tiyatro mezunu olan Savaş Alp Başar, 2016 senesinde ‘Aşk Yalanı Sever’ dizisinde de rol aldı.

Müziğe de yeteneği olan oyuncu piyano ve klanet çalabilmektedir. Spor başarılarında ise dokuz yıl lisanslı basketbol ve iki yıl da futbol vardır. Babasını rol modeli olarak gören Savaş, babası zamanında tiyatro meselelerinden dolayı çok üzüldüğü için bir dönem tiyatrodan nefret ettiğini bu dönemde müzik ile ilgilendiğini dile getirdi. Savaş Alp Başar Icon Casting oyuncusu olarak 2020 senesinde Akıncı dizisinde oyunculuğa devam edecektir.

SAVAŞ ALP BAŞAR’IN YAŞI KAÇTIR?

24 yaşındadır

SAVAŞ ALP BAŞAR’IN BOYU VE KİLOSU KAÇTIR?

Boyu 1,73m kilosu 70 kg’dır

SAVAŞ ALP BAŞAR HANGİ DİZİLERDE ROL ALMIŞTIR?

Akıncı

Aşk Yalanı Sever

Benim Hala Umudum Var

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.