Akıncı konusu ne, Akıncı dizisi ATV’de ne zaman başlıyor, oyuncuları kim?

ATV ekranlarında başlayacak olan Akıncı dizisinin teaserları dönmeye başladı. Akıncı dizisinin ne zaman başlayacağını merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Akıncı dizisi ne zaman başlıyor, Akıncı dizisi ilk bölüm ne zaman, Akıncı oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

ATV ekranlarının yeni dizilerinden Akıncı, dizi severler tarafından merakla beklenmeye başladı. Akıncı dizisinin teaserını görenler, dizinin başlama tarihini araştırıyor. Akıncı’nın ilk bölüm tarihiyle birlikte, konusu ve oyuncu kadrosu da araştırılanlar arasında yer alıyor. Akıncı dizisi ilk bölüm ne zaman, Akıncı oyuncu kadrosunda kimler var? Akıncı dizi konusu ne?

AKINCI KONUSU

Akıncı dizisinin konusu Fatih isimli Korkusuz bir gencin başından geçen heyecanlı olayları temel almaktadır . 30’lu yaşlarının başında olan genç, aşka inanmasa da onu aşka inandıracak olan bir kız ile tanışıyor. Fatih’in aklını karıştırın güzel kız düşüncelerini ve aşka karşı olan bakışlarını değiştiriyor. İkili arasında duygusal heyecanlı ve entrikalı olaylar yaşanmaya başlıyor.

AKINCI OYUNCU KADROSU

Akıncı dizisinin oyuncu kadrosu da merak edilenler arasında yer alıyordu. Akıncı oyuncu kadrosunda, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Berrin Arısoy, Ayça Erturan, Deren Talu, Tolga Tekin, Didem İnselel, Sermet Yeşil, Serhan Onat, Ercü Turan, Savaş Alp Başar, Şerafettin Alakent, Berrak Kuş ve Atakan Hoşgören yer alıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.