Akrep 1. Bölüm (ilk bölüm) tek parça full kesintisiz STAR TV izle!

Star TV’nin yeni dizisi Akrep, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Akrep ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin ilk bölüm izleme linkini aramaya başladı. Akrep ilk bölüm izle! Akrep 1. bölüm tek parça izle, Akrep dizisi oyuncuları kim? Akrep dizisi konusu ne?

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Akrep, ilk bölümüyle 11 Aralık Cuma akşamı izleyicilerin karşısına çıktı. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Akrep ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin ilk bölüm linkini de internette araştırmaya başladı. Akrep 1. Bölüm tek parça HD Star TV izle! Akrep dizisi oyuncuları kim? Akrep dizisi konusu ne? İşte detaylar…

AKREP OYUNCULARI KİM?

Perihan karakteri: Demet Akbağ, Ferda karakteri: Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Aras: Yusuf Çim, Duru: Aslı Melisa Uzun, Ayşem: Beril Pozam, Hacer: Demet Gül, İpek: Esila Umut, Şahin: Taha Baran Özbek, Merve: Müge Su Şahin, Ece: Ahsen Türkyılmaz

AKREP DİZİSİ KONUSU

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur!

Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda’yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem’in de Ferda’nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)’nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir!Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın savaşının ortasında kalacaktır.

Bu savaş, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

AKREP 1. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.