Akrep dizisi oyuncuları kim, konusu ne? Akrep dizisi nerede çekiliyor?

Star TV ekranlarının yeni dizilerinden Akrep, Cuma akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Akrep dizisi hakkında merak ettiklerini internette araştıran dizi severler, dizinin nerede çekildiğini, konusunu ve oyuncu kadrosunu araştırıyor. Akrep dizisi konusu nedir? Akrep dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Akrep dizisi nerede çekiliyor? İşte merak edilenler ve yanıtları!

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep adlı dizi, 18 Aralık Cuma yani bu akşam 2. Yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanır. Sosyal medyanın da gündeminde olan dizi hakkında merak ettiklerini araştıranlar soluğu internet ortamında almaya başladı. Akrep dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Akrep dizisi nerede çekiliyor? Akrep dizisi konusu ne?

AKREP DİZİSİ KONUSU NE?

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur! Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir!

AKREP OYUNCU KADROSU

Demet Akbağ – Perihan Yusuf Çim – Aras Bekir Aksoy – Fikret Evrim Alasya – Ferda Müge Su Şahin – Merve Esila Umut – İpek Taha Baran Özbek Pelin Uluksar

AKREP DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Akrep dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan film platolarında gerçekleştiriliyor. Dizinin bazı sahnelerinin Büyükçekmece gölünde bazı sahnelerinin ise Kocaeli Darıca’daki dizi platolarında çekildiği de gelen bilgiler arasında.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.