Alev Alev Ömer kimdir, gerçek adı nedir? Alev Alev dizisi Ömer karakteri kim?

0
187
Alev Alev Ömer kimdir

Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizide Ömer karakterini canlandıran oyuncu da merak konusu oldu. Alev Alev Ömer kimdir sorusu internette sıkça aranmaya başladı. Alev Alev Ömer kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen sevilen dizi Alev Alev reyting rekorlarındaki başarısı ile adından söz ettirmeyi de sürdürüyor. Dizide Ömer karakterini canlandıran oyuncu da izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. İşte merak edilen Alev Alev dizisinin Ömer’i kimdir?

Alev Alev Ömer kimdir?

Alev Alev dizisinde Ömer karakterini canlandıran oyuncu Cihangir Ceyhan’dır.

Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989’da Adana’da doğdu. Aslen babası tarafından Elazığlıdır. İstanbul’da iki buçuk yılını kamera oyunculuğu dersinde geçirdi. Daha sonra Adana’ya döndü.

İlk kez Serdar rolünde rol almış ve 2015 yılında gösterime giren Yusuf adlı filmde adından söz ettirmiştir. Daha sonra internette yayınlanan “Sıfır Bir Adana” dizisinde Cio rolünü oynadı ve geniş bir destekçisi var.

Cihangir Ceyhan şimdi Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat verdi. Cihangir Ceyhan 1,77 metre boyunda ve Terazi ile aynı olan 75 kg ağırlığındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here