Home Gündem Aleyna Gezer kimdir, kaç yaşında, neden öldü?

Aleyna Gezer kimdir, kaç yaşında, neden öldü?

0
653
aleyna gezer kimdir

Aleyna Gezer isimli genç kız, yakalandığı hastalığa yenik düştü ve vefat etti. Sevgilisinin Aleyna Gezer’in ölümünden sonra yaptığı paylaşım ise yürekleri dağladı. Aleyna Gezer kimdir, hastalığı neydi? Aleyna Gezer nereli, kaç yaşındaydı, neden öldü?

Aleyna Gezer’e konulan hastalık, genç kızın daha fazla bu hastalığa dayanamamasına neden oldu. Hayata gözlerini yuman Aleyna Gezer’in sevgilisi, genç kızın ölümünün ardından yaptığı paylaşımla, adeta yürekleri dağladı.

Aleyna Gezer’in ölümünün ardından sevgilisinin yaptığı paylaşım üzerine, genç kızın kim olduğu da merak konusu oldu. Konuyu merak edenler ise Aleyna Gezer hakkında detaylı bilgiler araştırmaya başladı.

Aleyna Gezer adlı genç kıza, MDS hastalığı teşhisi konuldu. Aleyna doktorların bütün uğraşlarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Genç kızın sevgilisinin paylaşımı ise yürekleri dağladı.

Doktorlar İstanbul’da yaşayan Aleyna Gezer’e, bir süre önce MDS (Kemik iliğinin yeterince sağlıklı kan hücresi üretmemesi) teşhisi koydu. Durumu gittikçe kötüleşen genç kız, ailesi tarafından hastaneye yatırıldı.

”NASIL GEÇECEK BU ACI?”

“Gelinlikle görmeyi beklerken sevdiğini kefene sokmaya nasıl alışır insan, nasıl geçecek bu acı.”

”SEN TOPRAK ALTINDAYKEN NEFES ALMAKTAN UTANIYORUM”

“Karnım acıkınca çok utanıyorum, duş alınca çok utanıyorum, gücüm bitip uyuyakalınca çok utanıyorum. Sen toprak altındayken nefes almaktan bile utanıyorum affet beni.”

“Merak edenler için tek tek yazamıyorum sebebi, Covid vs değil. MDS tanısı konuldu Aleynama aylar önce. Bu hafta nekrotizan fasiit gelişti ve bağışıklık sistemi çok zayıf olduğu için atlatamadık. Dualarınızı okuyorum, iyi dileklerinizi okuyorum. Allah razı olsun hepinizden.”.

ÖLÜMÜYLE YIKILDI

Talihsiz genç kızın sevgilisi Burak Ekinci ise acısını sosyal medyada paylaştı. Aleyna Gezer ile olan fotoğrafını yayınlayan Ekinci, şu paylaşımları yaptı:

”SEN GİTTİN BEN YARIM KALDIM”

“Çok mutluyuz Burak’ım derdi, çok korkuyorum bir şey olacak diye. Hissetmiş gibi başımıza bir şey gelecek bizim derdi. Oldu sevgilim, sen gittin ben yarım kaldım buralarda.”

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.