Ali Bayramoğlu kimdir, mesleği nedir, kaç yaşında, nereli?

Egemen Bağış ile uçakta fotoğrafları çıkan Ali Bayramoğlu’nun kim olduğu merak konusu oldu. Ali Bayramoğlu kimdir, kaç yaşında nereli? Ali Bayramoğlu mesleği nedir, ne iş yapar?

Türkiye, Egemen Bağış ile Ali Bayramoğlu’nun uçakta çekilen fotoğraflarını konuşuyor. Skandal olarak nitelendirilen ve sosyal medyada da geniş yankı uyandıran görüntülerin ardından detaylar da araştırılmaya başladı.

2011 yılında çekildiği öğrenilen fotoğrafın, Egemen Bağış’ın AB Başmüzakerecisi olduğu döneme ait olduğu ortaya çıktı. Fotoğrafın yayınlanmasının ardından ise Ali Bayramoğlu merak edilen bir isim oldu. AL Bayramoğlu kimdir?

Ali Bayramoğlu kimdir?

Ali Bayramoğlu (d. 1 Ocak 1956; Gelibolu, Çanakkale), Türk yazar, akademisyen, gazetecidir.

1956 yılında Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde doğdu. 1973 yılında İskenderun Lisesi’ni bitirdi. 1979 yılında Grenoble Alpleri Üniversitesi’nin Siyasal Bilimler Enstitüsü’nde lisans eğitimini tamamladı. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. 1985’te aynı üniversitenin sosyal bilimler enstitüsünden doktor ünvânını aldı. 1981-1999 arasında Marmara Üniversitesi Fransızca kamu yönetimi bölümünde öğretim üyeliği yaptı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.