Alice coin nedir, kaç TL? Alice coin alınır mı, yorumlar analizler?

Son zamanlarda trend olan kripto paralara bir yenisi daha eklendi. Alice Coin adından sıkça söz ettirmeye ve araştırılmaya başladı. Peki, Alice Coin nedir, Alice Coin yükselir mi düşer mi? Alice coin yorum ve analizleri nedir?

“Animal Crossing” gibi efsanevi oyunlardan esinlenen “Komşum Alice”, kullanıcıların sanal adalar satın alabileceği, ilginç öğeler toplayabileceği ve çevrimiçi arkadaşlıklar kurabileceği çok oyunculu bir sanal oyundur. ALICE jetonu, “Komşum Alice” in yerel bir yardımcı program belirtecidir. Her oyuncu oyunda bir avatar ile temsil edilir ve oyuncu, avatar aracılığıyla başkalarıyla etkileşime girebilir. Oyuncular ayrıca farklı varlıklar yükleyerek avatarlarını değiştirebilirler.Oyunda oyuncular Alice’den veya marketten sanal arsalar satın alabilirler. Evrende toprak azdır ve her toprak parçası NFT tokenleri şeklinde temsil edilir.

My Neighbor Alice oyununda misli olmayan tokenları toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular oyundaki görevleri tamamlayarak token kazanabiliyor. Oyuncular, oyun içindeki satın alımlarda, sanal topraklarını inşa etmek için yapacakları inşaatlarda ve pazar yerindeki sebze, eşya gibi her türlü alışverişte ALICE token kullanıyor. My Neighbor Alice, oyuncuların NFT’lerini kiralayıp faiz kazanmalarını sağlayacak teminat destekli NFT’ler ve NFT kiralamaları sunmayı planlıyor. Alice jetonu oyunun ana para birimidir, oyuncuların NFT’leri takas etmelerini, arazi satın almalarını ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmalarını sağlar.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.