Ana SayfaGündemAltan Palıt kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

Altan Palıt kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da tutuklanması istenen şahıslar hakkında yapılan paylaşımların ardı arkası kesilmez oldu. Bu kez bir twitter hesabı Altan Palıt ismi ile bir paylaşımda bulundu ve konu da internette araştırılmaya başladı. Sosyal medya kullanıcıları, Altan Palıt kimdir, nereli, kaç yaşında gibi araştırmalar yapıyor.

Twitter’ın gündeminde son iki gündür Altan Palıt ismi dolaşmaya başladı. Sena isimli bir Twitter hesabının paylaşımları sosyal medyanın gündemine oturdu. Hesaptan yapılan paylaşımda, “5 Şubat 2021 Cuma günü sabah saatlerinde iş yerine gitmek için evin önüne çıktığımızda altan palıt isimli şahıs babamı sırtından ve 15 yaşındaki erkek kardeşimi yedi yerinden bıçakla ölümcül şekilde yaraladı.Şahsı elindeki suç aletiyle polis ekibine  biz teslim ettik.

Şahıs bu olayın üzerine babamın ameliyatı dahi bitmeden serbest bırakıldı. Ailecek ölüm tehditleri almaktayız. Şahıs bana ve anneme tecavüz etmekle ve beni kaçırmakla babamı tehdit ediyor. Canlı yayın açarak yarım kalan işini tamamlayacağını söylüyor.

Olayın üzerinden yaklaşık iki ay geçti şahıs hakkında hâlâ işlem yapılmadı. Avukatımızla beraber defalarca savcılığa gitmemize rağmen Çifteler savcılığı görevini yapmamakta. Gece ve gündüzümüz kalmadı kapı dışarı çıkamıyoruz.

Sosyal hayatımız bitmiş durumda sesimi duyurmama yardımcı olun Adalet yerini bulsun.

Kardeşlerim okula gidemiyor tehdit edildiğimiz için evden çıkamıyoruz iki aydır evde kimse doğru dürüst uyku uyuyamıyor ailecek hepimizin psikolojisi alt üst olmuş durumda sesimi duyurmama yardım edin.

Babamı ve kardeşimi bu hale getiren kansız cani hâlâ serbest ADALET YERİNİ BULSUN !!! AltanPalıt Tutuklansın.” ifadelerine yer verildi.

Twitter gündeminde konuyu görenler ise Sena isimli kullanıcıya destek destek verdi.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.