Anne babasını kaybeden Büşra Büyükşen hipnozla mı konuşturulacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 2 Temmuz 2021 Cuma günü yayınlanan bölümle sezona ara verdi. Yayınlanan son bölümde,  Konya’da cinayete kurban giden Met-Necla Büyükşen cinayeti işlenmeye devam etti. Olayın tek görgü tanığı Büşra Büyükşen çelişki ifadeler veriyordu. Büşra Büyükşen’in doktor ve jandarma gözetiminde hipnoz yöntemi ile konuşturulacağı iddia edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konya’da yaşanan Metin-Necla Büyükşen çiftinin cinayet olayı damgasını vurmuştu. Çiftin çocukları Osman Büyükşen, Uğur Büyükşen ve Büşra Büyükşen’in yanı sıra Uğur Büyükşen’in eşi Betül Büyükşen cinayet hakkında tüm bildiklerini anlattı.

Büşra Büyükşen olayın tek görgü şahidi olarak anlattıkları ile kamuoyunu ikna edemedi. Büşra Büyükşen çelişkili ifadeler kullandığı gerekçesiyle zaman zaman da eleştirildi tepkileri üzerine çekti.

Sondakika’da yer alan habere göre Büşra Büyükşen’in hipnoz yöntemi uygulanarak ifadesinin yeniden alınacağı öğrenildi.

10 KİŞİLİK ÖZEL TİM KURULDU

Müge Anlı’da yapılan bu çağrı, yerini buldu ve yanıtsız kalmadı. Jandarma Genel Komutanlığı, Türkiye’nin gündemine oturan çifte cinayetin çözümü için Jandarma Suç Araştırma Timi’nin deneyimli dedektiflerinden oluşan 10 kişilik özel bir ekip kurdu.

HİPNOZ UYGULAYACAKLAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert dün sezon finali yapıp 2 aylık ara verdi. Hiçbir şekilde konuşmayan Büşra Büyükşen içinse son çare hipnoz yapılacağı öğrenildi. Müge Anlı, jandarmadan bir bilirkişinin de tanık olarak katılmasıyla Büşra Büyükşen’e hipnoz uygulanacağını açıkladı. JASAT ekipleri ise Büşra başta olmak üzere tüm aile üyelerinin yeniden ifadelerini alacak.

CANLANDIRMA YAPTILAR

Öte yandan Doktor Osman Büyükşen’in Türkiye’nin yüreğini sızlatan isyanına rağmen suskun kalan Büşra Büyükşen, Müge Anlı’nın programında olay gününü canlandırdı. Stüdyoya getirilen pencere ve yatak ile o günü tekrar anlatan Büşra’nın yaptıkları ve söyledikleri arasındaki çelişkiler dikkat çekti.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.