Aras Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet sunan Aras Kargo personel alımı yapacak. Aras Kargo iş ilanları ve Aras Kargo iş başvurusu işlemleri için haberimizden bilgi alarak iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Aras kargo personel alımı açık kadrolar, Aras kargo hakkında, Aras Kargo iş ilanları ve Aras Kargo çalışma saatleri gibi bilgiler haberimiz üzerinde verilmiştir. Aras Kargo personel alımı kadroları nedir?

Aras Kargo Personel Alımı Açık Kadrolar

Öncelikle açık kadrolar değişiklik gösterebilmektedir. Kargo firmasının kariyer adresinde verilen açık kadrolar ise şöyledir; acente yöneticisi, insan kaynakları sorumlusu, esnaf kurye, elektrik bakım teknisyeni, uygulama destek uzmanı, idari işler yöneticisi ve şube yöneticisi gibi kadrolar için personel alımı yapacağını belirtti. Peki Aras Kargo iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Aras Kargo İş İlanları

Kargo firmasının iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş Aras Kargo iş ilanları adresine giderek üye girişi sağlamalı veya üye kayıt işlemlerinin ardından Aras Kargo iş başvurusu işlemlerine de geçiş sağlayabilirler. Aras kargo iş ilanları için adayların aşağıda verilen Aras Kargo kariyer adresini kopyalayıp tarayıcılarına yapıştırmaları gerekmektedir.

  • www.kariyer.net/firma-profil/aras-kargo-3079-40011

Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Kargo firmasının resmi sitesinde verilen bilgiler neticesinde Aras Kargo hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Aras Kargo İşe Alımı Nasıl Yapıyor?

İşe alım sürecinde birincil düşüncemiz, boş pozisyonlarımızın, nitelikleri kuruluşumuzun vizyonu, misyonu, stratejisi ve değerleri ile uyumlu olan ve gerekli yeterliliklere sahip doğru kişiler tarafından doldurulmasıdır. Bu süreçteki ana kaynağımız çalışan personelimizdir.

İşe alım sürecimiz fırsat eşitliğine dayanmaktadır. Başvuru sahiplerini objektif olarak değerlendiriyor ve aynı standartları herkese uyguluyoruz.

Başvuruların alınması

Şirket içi duyurular, çevrimiçi kariyer portalları, çalışan referansları ve doğrudan iletişim yoluyla adaylardan başvuruların toplanması.

Tarama uygulamaları

Başvuruların boş pozisyonla ilgili kriterlere göre değerlendirilmesi ve uygun başvuru sahiplerinin görüşmeye davet edilmesi.

Mülakatlar, Testler ve Değerlendirme Merkezi Prosedürleri

Boş pozisyon için gerekli yeterliliklerle ilgili mülakat, test ve çeşitli Değerlendirme Merkezi prosedürlerinin yürütülmesi; sonuç hakkında uygun ve uygun olmayan başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi.

Referansları Kontrol Etme

Mülakatlar sırasında uygun bulunan ve uygulanan testleri başarıyla geçen adayların referanslarını kontrol etmek.

İş teklifi

Referansları olumlu olarak teslim alınan adaylara iş teklifi yapmak ve sözleşmeli başvuru sahiplerini yeni pozisyonlarına kurmak.

Aras Kargo Hakkında

Aras Kargo’nun kuruluşuna yol açan dağıtım işinde elde edilen mukavemeti gemicilikte kullanmak için alınan karar. Öncelikle bir endüstri olarak ajans sistemi tanıtıldı.Uluslararası nakliye başlar. Web sitemizde sunulan ve sektör için bir ilke imza atan çevrimiçi müşteri desteği

Görevdeki başkan ve CEO Celal Aras’ın kızı Evrim Aras, şirket için çalışmaya başladı ve sonraki yıllarda tüm işlevlerini deneyimlemeye kararlı. İlk taşıma sistemi Ankara Transfer Merkezi’nde hizmete girdi.Kurumsal kimlik çalışması başlar. Önce başka bir sektörde reklam kampanyaları başlatıldı.Aras Kargo, Türkiye’nin mobil şube aracını alan ilk denizcilik şirketi oldu. Odaklanmış kalite yönetim sistemi. ISO 9001: 2000 sertifikası alındı.

Denizcilik sektöründe öncü rolünün ve sorumluluğunun bilincinde olan Aras Kargo, Aras Günaydın, Aras Gün İçi, Aras Geri Dönüşlü ve çeşitli paketleme seçeneklerini piyasaya sürerek müşterilerine bir dizi farklı ve özel çözüm sunuyor. Sektörün garantili teslimat süresi olan tek hizmeti olan Aras Günaydın, nakliyeye yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.