Arda ile Omuz Omuza konuğu Ecem Erkek kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arda ile Omuz Omuza programının konuğu Ecem Erkek, izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Ecem Erkek kimdir, kaç yaşında, nereli? Ecem Erkek evli mi, sevgilisi kim?

Kanal D ekranlarının sevilen programlarından biri olan Arda ile Omuz Omuza ekranlara geliyor. Her hafta farklı konuklarla izleyicilerin karşısına çıkan Arda ile Omuz Omuza programının konuğu bu hafta Ecem Erkek oldu. Peki, Ecem Erkek kimdir, kaç yaşında, nereli? Bu soruları merak eden izleyiciler, konuyu internette araştırmaya başladı.

Ecem Erkek bugün Arda ve “omuz omuza” konuğu. Güldür Güldür Show’da Naime dediğimiz kişi mantardan Niyokki, pesto yapmak için Arda Türkmen yapacak. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Drama Bölümü’nden mezun oldu. Ecem Erkek kimdir ve kaç yaşındadır? Ecem Erkek nereden geliyor ve eşi kim?

Ecem Erkek, yapımcı Arda’nın konuğu oldu ve ürün Kanal D’de ve “Omuzdan Omuza” da yayınlandı. Arda Türkmen’in her hafta farklı bir adı var. Erkek ve Arda Türkmen, Naime’yi Show TV’de bir komedi programında hayata geçirdi. Erkek, Pesto Soslu Mantarlı Bonfileli Niyokki yapacak. Peki Ecem Erkek kimdir ve kaç yaşındadır? Ecem Erkek nereden geliyor ve eşi kim?

Ecem Erkek kimdir?

Ecem Erkek 24 Haziran 1989’da Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur. Ecem Erkek, 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar’ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon Eğitimi almıştır.

2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerlik yapan Ecem Erken sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur.

2017 yılında Hayat Sırları isimli diziyle televizyon dünyasına giriş yapan oyuncu, Güldür Güldür Show’ta halen Naime karakterini canlandırıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.