Arıza 14. Son bölüm tek parça SHOW TV HD izle!

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza, 13 Aralık Pazar akşamı yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Arıza 13. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin son bölüm izleme linkini aramaya başladı. Arıza 13. Son bölüm kesintisiz full HD izle!

Arıza dizisi, Show TV ekranlarında yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. 13 Aralık Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelen dizi, yine dizi severlerin ilgi odağı oldu. Arıza dizisi 14. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de konuyu internette aramaya ve Arıza dizisinin linkine ulaşmaya başladı. Arıza 14. Son bölüm tek parça kesintisiz full SHOW TV izle! Arıza son bölümde neler oldu? İşte detaylar…

ARIZA 14. BÖLÜM FRAGMAN

ARIZA 14. BÖLÜM ÖZET

Ali Rıza gözlerini açar ve türlü işkencelerin ardından kendisine gelmeye çalışır.

Muzaffer ise halen bu işin arkasında kimin olduğuna ulaşamamıştır.

Ali Rıza konsorsiyum toplantısında başına gelenleri anlatır ama kimin yaptığını bilmediğini söyler, Fuat ise bu işi kimin yaptığını açıklar.

Halide ise Ali Rıza’dan duyduklarıyla şoke olur; Ali Rıza Halide’ye, ‘Biz olamayız’ der.

Ali Rıza Numan’ın deposunu iç edince Numan, Burak’tan para ister. Melek ise artık kararını vermiştir, öğrendiği büyük sırrı Haşmet’le paylaşacaktır.

Arıza 14. Bölümünde; Burak’ın çıkardığı sorunlara sinirlenen Halide kendisiyle konuşmak için kapısına gitti. Burak’tan intikamını almak isteyen Numan adamlarıyla birlikte mahalleye gelince Halide kurşunların açık hedefi oldu. Burak’a sıkılan kurşun Halide’ye isabet etti!

Burak’ın gönderdiği paralar sahte çıkınca Numan, Burak’ın evine gelir ve ateş açar. Kurşunların hedefi ise Burak değil, Halide olur.

Öte yandan; Burak ile buluşmak için evden çıkmak isteyen Derya’yı durduran Melek oldu. Derya’yı odaya kapatan Melek duydukları karşısında şok oldu. Derya’nın “Karnımdaki bebeği ne yapacaksın” sorusuyla şok geçiren Melek, Haşmet Ağa’nın yanına gitmek için evden çıktı.

Arıza yeni bölümüyle Pazar akşamı 20.00’de Show TV’de!

ARIZA 14. BÖLÜM İZLE!

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.