Home Medya Aşk Mantık İntikam 6. Yeni bölüm fragmanı izle!

Aşk Mantık İntikam 6. Yeni bölüm fragmanı izle!

0
301
Aşk mantık intikam

FOX Tv ekranlarında yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin gönüllerinde taht kuran Aşk Mantık İntikam dizisi, 23 Temmuz Cuma akşamı 6. Bölümüyle ekranlara gelmemişti. Dizinin hayranları ise konuyu araştırmayı sürdürüyor. Aşk Mantık İntikam 6. Yeni bölüm ne zaman? Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 6. bölüm fragmanı izle.

Haftalık dizilerin sezon finaline gitmesi ile birlikte, yaz dizilerine yoğunluk veren kanallarda müthiş bir rekabet sürüyor. Yaz dizileri arasından en çok beğenilenlerinden biri de FOX TV de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi oldu.

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in rol aldığı dizi, dizi severler tarafından büyük bir heyecan ve ilgiyle takip ediliyor. 23 Temmuz Cuma akşamı yayınlanması beklenen dizi, hayranlarını şoka uğratmıştı. Aşk mantık İntikam dizisinin yeni bölümü, geçtiğimiz gün ekranlara gelmedi. Dizinin akıbetini merak edenler ise konuyu araştırmaya başladı.

Hatta dizinin hayranları, konuyu sosyal medyaya bile taşıdı. Twitter’da “AşkMİ FragmanıNerede” etiketi açıldı ve açılan etikete de binlerce yorum yağdı. Peki, Aşk Mantık İntikam dizisinin 23 Temmuz akşamı yayınlanması beklenen ancak yayınlanmayan 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizi severlerin merakla beklediği Aşk Mantık İntikam dizisinin 6. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında, haberimiz güncellenecektir.

Aşk Mantık İntikam dizisi oyunları kimdir?

FOX TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan sevilen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat, Süleyman Atanısev ve Birgül Ulusoy yer almaktadır.

Aşk Mantık İntikam dizisi konusu nedir?

Esra her zamanki sabahlardan birine uyandığını sanırken bir anda Ozan’ın haberleriyle, televizyondaki görüntüsüyle, billboardlardaki kocaman resimleriyle çevrelenmiş bulur kendini. İki yıl önce boşandığı eski kocası Ozan her yerdedir. Hem de çok değişmiştir. Esra bıraktığında meteliğe kurşun atan Ozan bambaşka biri olmuştur artık. Çok başarılıdır, çok yakışıklıdır ve çok zengindir. Ozan’ın bulduğu sosyal medya uygulaması sayesinde hayatı değişirken Esra yerinde saymıştır. Esra daha bunların şokunu atlatamadan Ozan’la karşı karşıya gelir. Fakat eskiden Esra’yı canını verecek kadar seven Ozan yoktur artık karşısında. Soğuk, kibirli, Esra’ya öfke dolu bir adamdır karşısındaki.

Bu karşılaşma ikisinin de bitti sandıkları duygularını harekete geçirir. İşin tuhafı ikisi de bambaşka şeyler hatırlar evliliklerini düşününce. Esra için evlilik demek güvenli bir sığınak demektir.  Babasının maceraperest ticaret hayatı yüzünden iflaslarla, hacizlerle dolu bir çocukluk geçiren Esra, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Aşk buysa ben yokum diye düşünen Esra, kendisini çok seven, güvendiği biriyle evlenmeyi kafasına koymuştur. Ozan’sa daha ilk görüşte Esra’ya sırılsıklam aşık olmuştur.

Esra Ozan’ı görür görmez aradığı kişinin o olduğunu anlar ve kısa sürede evlenirler. Ancak Ozan’ın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Esra’nın güvenli sandığı liman bir anda yerle bir olur. Ozan’ın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Esra’ya kalır. Esra kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Esra annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da sonunda pes eder. Ama aslında her ikisi için de ayrılık nedenleri göründüğü gibi değildir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.