ATP Ticari Bilgisayar halka arz borsa hisse kodu nedir? ATP oransal mı, eşit mi hangi bankalarda var?

ATP Ticari Bilgisayar Ağı Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ticaret A.Ş’nin halka arz olacağı haberi geldi. ATP Bilgisayar halka arz tarihi talep toplama ne zaman, borsa hisse kodu nedir? ATP Bilgisayar halka arz oransal mı eşit dağıtım mı? Kaç lot verir, hangi bankalardan alınır? ATP Ticari Bilgisayar Ağı Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ticaret A.Ş. izahname yayınlandı mı?

ATP Ticari Bilgisayar Ağı Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ticaret A.Ş.’nin halka arz olacağı haberinde detaylar yavaş yavaş netleşmeye başladı. Yatırımcılar, bu halka arz haberinin ardından detayları da internet üzerinde araştırmaya başladı.

Birçok yatırımcı, 2021 yılında yapılan halka arzlara mümkün mertebe katılmaya özen gösteriyor. Hal böyle olunca yeni halka arz haberleri de internet üzerinde sıkça aranan konulardan biri oluyor. ATP Ticari Bilgisayar Ağı Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ticaret A.Ş halka arzı hakkında tüm detaylar haberimizde…

Şirket hakkında

1997 yılında kurulan ATP (ATA Teknoloji Platformları), finans ve konuk ağırlama sektörleri başta olmak üzere kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu yaşamsal (mission critical) platform, yazılım ve hizmetleri geliştiren lider teknoloji şirketidir. Ata Holding iştiraki olan ATP, çatısı altında bulunan Tradesoft, Zenia, ATP Dijital Dönüşüm ve ATP ArGe markalarıyla yenilikçi teknolojileri müşterileri için rekabet ve maliyet avantajına dönüştürerek, beklentileri her geçen gün artan son tüketicilerine daha kapsamlı ve iyi hizmet ve deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Bilgiyi çok boyutlu işleyen ve anlamlandıran teknolojilerle doğru kararların alınmasına destek sağlıyor.

Türkiye, Çin ve EMEA Bölgesinde 450+ müşterisi bulunan ATP, tasarladığı ürünler, uyguladığı projeler ve sunduğu hizmetleriyle kurumların dijital dönüşüme uyum sağlamalarına ve değişime öncülük etmelerine yardımcı oluyor. ATP ArGe yürüttüğü yapay zeka, büyük veri, makine öğrenimi ve derin öğrenme yatırımları ile kurumların değişimin getirdiği riskleri yönetmelerine ve inovasyon fırsatlarına dönüştürmelerine yardımcı oluyor. ArGe çalışmaları ile bilimsel literatüre de katkıda bulunuyor.

ATP, fintech ve konuk ağırlama çözümleri ile dikey olarak odaklanmış marka ve profesyonel ekiplerle hizmet veriyor. Tradesoft’un geliştirdiği aracı kurum, fon ve portföy yönetim çözümleri Borsa İstanbul işlemleri hacminin rakip sistemler arasındaki payı %44 yönetirken, Zenia’nın kapsamlı restoran bulut yazılımları lider küresel markaların 2.600+ lokasyonunda kullanılıyor.

ATP Ticari Bilgisayar Ağı halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

ATP Ticari Bilgisayar Ağı Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ticaret A.Ş. halka arz için SPK’ya başvuruda bulundu. 7.170.000 Lot +1.080.000 Lot Ek Satış gerçekleşmesi planlanıyor. Halka arzın, 2021’in ilk yarısında yapılması planlanıyor. Halka arz onayı alındığında haberimiz güncellenecektir. ATP Ticari Bilgisayar Ağı Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ticaret A.Ş.’nin halka arz onayının ardından da şirketin hisse kodu ve talep toplama tarihleri de netlik kazanacaktır.

ATP Ticari Bilgisayar Ağı halka arz oransal mı eşit mi?

Halk Arz Haber’in haberine göre, şirketin halka arz yöntemi henüz netlik kazanmadı. Yöntem belli olduğunda haberimiz güncellenecektir.

ATP Ticari Bilgisayar Ağı izahname için tıklayın

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.