ATV Akıncı dizisinin ilk bölüm tarihi belli oldu! Akıncı ilk bölüm ne zaman başlıyor?

ATV ekranlarında uzun zamandır tanıtım videoları dönen Akıncı dizisi, dizi severler tarafından merakla bekleniyordu. Akıncı dizisin ilk bölüm tarihini merak edenler de uzun süredir dizinin yayın tarihini araştırıyordu. Akıncı dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Akıncı dizisi ne zaman başlıyor, ilk bölüm ne zaman? Akıncı dizisi ATV 1. Bölüm ne zaman? işte detaylar….

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizi severlerin merakla beklediği Akıncı dizisinin ilk bölüm tarihi sonunda belli oldu. Akıncı dizisinin ilk bölüm tarihi merakı da bu şekilde giderilmiş oldu. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin yer aldığı Akıncı dizisi, köklerini Osmanlı tarihinden alan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini konu alıyor. Akıncı dizisinde Modern bir halk kahramanı hikayesi anlatılıyor. NTC Medya’nın yapımını üstlendiği Akıncı dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Akıncı dizisi ilk bölüm ne zaman? işte detaylar…

MARİA İLE MUSTAFA BİTTİ, HERCAİ PAZARA ALINDI!

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Maria ile Mustafa dizisinin final yapacağı haberi, diziyi sevenler tarafından üzüntüyle karşılanmıştı. Maria ile Mustafa’nın final yapmasının ardından, Cuma günleri yeni bölümleriyle ekranlara gelen Hercai dizisi de Pazar akşamına alındı. Hercai’den boşalan Cuma akşamı ise ATV’nin merakla beklenen yeni dizisi Akıncı’nın oldu. Akıncı’nın yeni bölümleri Cuma günü yayınlanacak.

AKINCI İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

ATV’nin heyecanla beklenen ve dizi severlerde uzun süredir merak uyandıran Akıncı dizisi yeni yılın ilk gününde ekranlara gelecek. Akıncı dizisinin ilk bölümü 1 Ocak 2021 Cuma akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin ilk bölümünün izleyiciler üzerinde nasıl bir etki uyandıracağı da şimdiden merak konusu oldu.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.