ATV Maraşlı dizisi konusu ne? Oyuncuları kim? Maraşlı nerede çekiliyor?

ATV Maraşlı dizisi ilk bölüm ne zaman? Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

0
190

ATV ekranlarında yeni yılın gelmesiyle birlikte, yeni diziler de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Akıncı dizisi, 1 Ocak 2021 Cuma akşamı ilk bölümüyle dizi severlere merhaba demişti. Bu kez de Maraşlı dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Maraşlı dizisi hakkında merak ettiklerini internette araştıran dizi severler de dizinin nerede çekildiğini, konusunu ve oyuncularını araştırmaya başladı. ATV Maraşlı dizisi ilk bölüm ne zaman? Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? işte detaylar…

ATV ekranlarında yeni bir dizi, dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2020 yılı sonunda bazı dizilere veda eden ATV, 2021 yılının ilk günlerinde de yeni dizileri izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Akıncı dizisinden sonra yeni bir dizinin daha yayınlanacağı haberi, daha önce paylaşılmıştı. Maraşlı dizisi, 11 Ocak tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümüyle dizi severlerin karşısına çıkacak. Maraşlı dizisinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. Maraşlı dizisi konusu nedir? Maraşlı ilk bölüm ne zaman? Maraşlı konusu ne? Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? İşte detaylar…

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

MARAŞLI OYUNCULARI

Burak Deniz

Alina Boz

Kerem Atabeyoğlu

Saygın Soysal

Cemil Büyükdöğerli

Rojda Demirer

Melis İşiten

Cihan Yenici

Neslihan Acar

Sinem Akyol

Türkü Su Demirel

Gizem Kala

Bedriye Rosa Çelik

MARAŞLI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Maraşlı dizisi fragmandan anlaşıldığı üzere İstanbul’un çeşitli çeşitli semtlerinde çekimleri gerçekleştiriliyor. Maraşlı dizisi, ilk bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı ATV’de.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here