ATV’de başlayacak olan Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosu netleşiyor

ATV ekranlarına yeni bir dizi daha geliyor. Dizi severlerin merakla beklediği Kalp Yarası dizisi ne zaman başlıyor, oyuncu kadrosunda kimler var? Kalp Yarası ilk bölüm ne zaman başlayacak? Kalp Yarası dizisi konusu nedir?

ATV ekranlarında yepyeni bir dizi daha dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kalp Yarası dizisi, izleyicileri de şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Dizi severler, ATV ekranları için çekilen dizinin detayları araştırmaya başladı. Peki, Kalp Yarası ne zaman başlıyor? Kalp Yarası oyuncu kadrosunda kimler var? Kalp Yarası konusu nedir? İşte detaylar…

Kalp Yarası oyuncuları kimdir?

Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kalp Yarası adlı dizinin oyuncu kadrosuna dair detayları paylaştı. Altuntaş dizide, GökhanAlkan (Ferit), Yağmur Tanrısevsin (Ayşe), Merve Çağıran (Nilgün), İlhan Şen (Ömer), İnanç Konukçu (Sinan), Nail Kırmızıgül (İhsan) gibi isimlerin olacağını duyurdu.

Kalp Yarası dizisi konusu nedir?

Süreç Film imzası ile yayınlanan Kalp Yarası dizisi yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban otururken senaryosunu Sema Erol ve Mahir Erol yazıyor. Kalp Yarası dizisi konusu nedir? Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden uyarlanacak olan Kalp Yarası dizisi konusu detayları belli olduğunda konumuza eklenecektir. Kalp Yarası dizisi konusu Tomris Giritoğlu’nun hayat hikayesi olacaktır.

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kalp Yarası dizisi Antakya’ya çekilecektir. Mayıs ayında çekimlerine başlanması planlanan dizinin oyuncu arayışları devam ederken planlanan tarihte tamamlanır ise yaz sezonuna yetiştirilmek isteniyor.  Kalp Yarası dizisi çalışmaları sürüyor ve henüz yolun çok başında. Kalp Yarası dizisi yeni bilgiler geldikçe konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.