Aygün Aydın kimdir, kaç yaşına, nerelidir? Hakan Sabancı Aygün Aydın olayı nedir?

0
104

Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa etmesinin ardından Aygün Aydın hakkında araştırmalar da yoğunlaştı. Aygün Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli? Aygün Aydın Hakan Sabancı olayı nedir? Hakan Sabancı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Hakan Sabancı ile geçtiğimiz aylarda aşk dedikodusu çıkan Aygün Aydın, sosyal medya hesaplarından Sabancı ile mektubunu paylaştı. Bundan hoşnut olmayan Aydın, Sabancı’nın sevdiği bir kıza da bir kızı paylaşarak hakaret etti.

Aygün Aydın (Aygün Aydın) önünde Hakan Sabancı ile ilginç bir gelişme yaşandı Hakan Sabancı’nın şubat ayından beri aşık olduğu söyleniyor. Bugüne kadar pek çok dizi ve dizide rol alan Aydın, Sabancı’nın kendisine gönderdiği mesajı ortaya çıkardı.

Özel konuşmasını yayınladı

Bugüne kadar aşk haberlerine sessiz kalan Aygün Aydın, Instagram hesabından yaptığı konuşmada çiftin buluşma planını ve Sabancı’nın doğum gününü anlatan bir konuşma yaptı.

 “Ne yapmalıyım?”

Sadece bilgi vermekle kalmadı, aynı zamanda Sabancı’nın sevdiği kızları da paylaştı. Aygün Aydın paylaşımında: “Ben ve dikkatimi çekmek istediğim adam takip ediyor. Bu sütle nasıl başa çıkmalıyım? Seviyeyi düşürdüm.

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan ilişkisini açıkladı

Gözler Sabancı’ya döndü

Aygün Aydın’ın paylaşımı sosyal medyada öne çıkıyor. Toplumun önemli isimlerinden Hakan Sabancı’dan sonra ne olacağını merak ediyorum.

AYGÜN AYDIN KİMDİR?

Aygün Aydın 1995 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümü okumaktadır. Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin “Şeker” klibinde oynamıştır.

Oyunculuk ve müzik eğitimi almıştır. Son olarak Bay Yanlış dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here